• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
کاوانی در مصاحبه با مجله فوتبال فرانسه:

حداقل یک فصل دیگرکار دارم

برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرده‌ام و به‌نظر خودم هنوز یک جوان پر انرژی هستم، دست‌کم یک فصل دیگر کار دارم و شاید در لباس بایرن‌مونیخ بتوانم این را به‌دنیای فوتبال ثابت کنم. بایرن تیم بزرگی است ولی چالش تغییر محل زندگی کمی برایم سخت است.

  به گزارش «فرهیختگان»، ستاره اهل اروگوئه و بازیکن گلزن تیم فوتبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه اکنون به‌عنوان یک بازیکن آزاد درحال بررسی پیشنهادات رسمی است و گویا از بایرن‌مونیخ یک پیشنهاد عالی دریافت کرده است. گفت‌وگوی مجله فوتبال فرانسه با کاوانی را بخوانید.

  یک فصل خوب با پاریس، هم گلزنی کردی و هم درخدمت تیم بودی.

خوشحالم، این نظر کارشناسان و هواداران است و برای من بسیار ارزشمند است. در مدت‌زمان حضور در پاری‌سن‌ژرمن، از 2013 تاکنون 200 بار به میدان رفته‌ام و 138 بار گل زده‌ام، این برای من بسیار ارزشمند و مهم است.

  آیا قرار است قرارداد خود را تمدید کنی؟

هنوز مذاکره جدی در این خصوص صورت نگرفته و من اصراری برای این کار ندارم، ایده‌آل من این است که در پاری‌سن‌ژرمن بمانم و همچنان در این تیم دوست‌داشتنی از فوتبال لذت ببرم، اما باید دید در آینده چه خواهد شد.

  در این تیم به آرزوهای خود رسیدی؟

چه باید بگویم؟ ما در لیگ قهرمانان اروپا بدشناسی آوردیم و سه فصل پیاپی جنگیدیم، خیلی خوب بودیم دنیای فوتبال با ما خوب نبود. شاید اگر در یک تیم اسپانیایی بودم یا یک تیم ایتالیایی بهتر بود، اما پشیمان نیستم.

  بهترین خاطره تو از بازی در پاریس چه بوده است؟

هم بازی شدن با زلاتان برای من یک اتفاق عجیب و دوست‌داشتنی بود، او هیچ‌وقت یک دوست خوب نیست واقعا رفتاری غیرقابل پیش‌بینی دارد اما دوست‌داشتنی است و از اینکه با او همبازی بودم همیشه حس خوبی دارم.

  و اما یک سوال مهم، بایرن‌مونیخ مقصد بعدی تو است؟

آنها به‌صورت رسمی به من پیشنهاد داده‌اند و این بسیار ارزشمند است، از طریق وکیل خود این پیشنهاد مهم را بررسی می‌کنم و به‌زودی با آنها جلسه آنلاین خواهیم داشت، برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرده‌ام و به‌نظر خودم هنوز یک جوان پر انرژی هستم، دست‌کم یک فصل دیگر کار دارم و شاید در لباس بایرن‌مونیخ بتوانم این را به‌دنیای فوتبال ثابت کنم. بایرن تیم بزرگی است ولی چالش تغییر محل زندگی کمی برایم سخت است.

  هفته‌ای 350 هزار پوند دستمزد برای بازی در تیمی که لواندفسکی را در پست تخصصی تو دارد؟

من قیمت خودم را دارم، لواندفسکی بازیکن بزرگی است همان‌طور که من هستم، بایرن‌مونیخ باید هزینه داشتن یک بازیکن مهم را پرداخت کند، آنها مشکلی با این موضوع ندارند و موضوع مذاکره ما اکنون مسائل مالی نیست.

 *  مترجم: بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار