• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
باشگاه هنوز پیشنهادی نداده که ستاره عراقی رد کند!

تاکید بشار در ایران فقط پرسپولیس

به گفته اطرافیان بشار او در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند و اگر با سرخ‌ها به توافق نرسد، ترجیح می‌دهد در یک لیگ دیگر بازی کند.

تاکید بشار در ایران فقط پرسپولیس
0.00

  به گزارش «فرهیختگان»، یکی از بازیکنانی که هواداران پرسپولیس اصرار زیادی روی حفظ او در فصل آتی دارند هافبک ملی‌پوش و عراقی سرخ‌هاست که البته به‌نظر می‌رسد با توجه به نوسانات ارزی در کشور، مدیران پرسپولیس کار راحتی برای متقاعد کردن و تمدید قرارداد با این بازیکن ندارند. از سوی دیگر تاخیر در مذاکره با رسن و همچنین بدقولی‌های پی‌درپی در پرداخت مطالبات این بازیکن کمی این هافبک ملی‌پوش را دلخور کرده و او مردد است که با این وضعیت کارش را در این تیم ادامه دهد یا به پیشنهادهای دیگرش که از لحاظ مالی هم نفع زیادی برایش به‌همراه دارد فکر کند.

دیروز خبری مبنی‌بر پیشنهاد تمدید از سوی باشگاه به بشار در رسانه‌ها منتشر شد که البته در این خبر آمده بود که پیشنهاد اولیه پرسپولیس به مذاق رسن خوش نیامده و با آن مخالفت کرده است. در این خصوص یکی از مسئولان باشگاه در گفت‌وگو با «فرهیختگان» ضمن رد شایعه مذاکره با رسن گفت: «اصلا هنوز باشگاه با این بازیکن وارد مذاکره نشده که او بخواهد آن را بپذیرد یا نه. ما قرار است در این هفته با این بازیکن پای میز مذاکره بنشینیم و برای فصل آینده با او توافق کنیم.»

شنیده می‌شود باشگاه قصد دارد بخشی از بدهی رسن را تهیه کرده تا میزان دریافتی این بازیکن را با نفرات دیگر تیم هم‌تراز کند و بعد از پرداخت این مبلغ با او برای فصل آینده وارد مذاکره شود. همچنین صحبت‌هایی که درخصوص احتمال حضور ستاره عراقی در سپاهان شنیده می‌شد را هم باید منتفی دانست چراکه به گفته اطرافیان بشار او در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند و اگر با سرخ‌ها به توافق نرسد، ترجیح می‌دهد در یک لیگ دیگر بازی کند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار