• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
راموس در گفت‌و‌گو با مارکا:

650 بار از زندگی لذت بردم

فوق‌العاده بود، من حواسم به شماره بازی نبود اما بعد از بازی درکنار فلورنتینو پرس عکس یادگاری گرفتیم و این برای من بسیار مهم و باارزش بود. باید بگویم 650 بار برای رئال‌مادرید بازی کردم و 650 بار از زندگی خود لذت بردم.

650 بار از زندگی لذت بردم
0.00

  به گزارش «فرهیختگان»، مدافع متعهد و کلیدی تیم فوتبال باشگاه رئال‌مادرید اسپانیا در مصاحبه با روزنامه مادریدی با اشاره به قهرمانی شماره 34 در لالیگا و اقتدار رئال‌مادرید در دهه گذشته گفت: «من 650 بار برای رئال‌مادرید بازی کردم و 650 بار از زندگی خود لذت بردم.» متن مصاحبه مارکا با راموس را بخوانید.

قهرمانی شماره 34 و کاپیتانی که پس از سوت داور مدام فریاد می‌زد!

بله، بسیار خوشحال بودم و سر از پا نمی‌شناختم، دوست نداشتم به‌خاطر سکوت روی سکوها و بحران کرونا این قهرمانی بزرگ در سایه برود و دیده نشود. شاید خیلی احساساتی شده بودم، در هر حال اگر آن فریادها نبود، واقعا امکان داشت سکته کنم. یکی از مربیان به من نزدیک شد و از اینکه کمی هم ترسیده بود، خندیدم و به او گفتم که نگران نباشد!

برای 650 بار با لباس رئال‌مادرید بازی کردی!

فوق‌العاده بود، من حواسم به شماره بازی نبود اما بعد از بازی درکنار فلورنتینو پرس عکس یادگاری گرفتیم و این برای من بسیار مهم و باارزش بود. باید بگویم 650 بار برای رئال‌مادرید بازی کردم و 650 بار از زندگی خود لذت بردم.

آیا این احتمال وجود دارد که در فصل تابستان درباره ترک رئال‌مادرید فکر کنی؟

این موضوع پیش از این برای همیشه به یک پرونده بسته شده تبدیل شد، دیگر برای من مهم نیست که رسانه‌ها چه شایعاتی را منتشر می‌کنند، موضوع مهم این است که من با لباس رئال‌مادرید بازنشسته خواهم شد و این تیم را هرگز ترک نخواهم کرد. رئال‌مادرید در یک بازه زمانی برای تمدید قرارداد من دچار مشکل شده بود اما مشکلات به‌طور کامل حل شدند و اکنون هیچ مانعی بر سر راه نیست.

بارسلونا به قهرمانی نرسید، علت اصلی چه بود؟

علت اصلی شکست مقابل رقیبی به نام رئال‌مادرید بود، اینکه ما قهرمان شده‌ایم چون بارسلونا دچار افت شده بود، برای من بیشتر شبیه به یک طنز است، ما قوی بودیم و حریف قوی ما به‌نام بارسلونا در این کورس قهرمانی تن به شکست داد و نتوانست با ما قدم‌به‌قدم پیش برود. بارسلونا تیم بزرگی است که همیشه مدعی قهرمانی و در اوج است، ما در شرایطی به قهرمانی رسیده‌ایم که بزرگانی مثل اتلتیکومادرید، بارسلونا و والنسیا نتوانستند با ما رقابت کنند.

آیا سهام باشگاه را در ازای طلب بازیکنان قبول خواهید کرد؟

پرس حق دارد نگران باشد، به‌زودی همه بازیکنان یک بیانیه دلگرم‌کننده صادر خواهند کرد و قرار نیست مجبور به کاری شوند، مدیریت باید آرامش داشته باشد و بداند که همه بازیکنان شرایط خاص کنونی را درک می‌کنند.

  * مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار