• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
استقلال برد، سپاهان و شهرخودرو باختند

جنگ سهمیه پیچیده‌تر شد

دیدار تیم‌های نفت آبادان و استقلال به سود آبی پوشان پایتخت به پایان رسید.

جنگ سهمیه پیچیده‌تر شد
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر امروز با برگزاری 5 دیدار پایان یافت.

3 امتیاز شیرین استقلال در آبادان/ تیم مجیدی به کسب سهمیه امیدوار شد

دیدار تیم‌های نفت آبادان و استقلال از از ساعت 21 در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که این دیدار با دو گل دیاباته و مطهری به سود آبی پوشان پایتخت به پایان رسید.

استقلال با این پیروزی بعد از 4 مسابقه پی در پی در لیگ برتر طعم برد را چشید و با 41 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد تا با احتساب یک دیدار عقب افتاده امیدوار به کسب سهمیه باشد. نفت آبادان با این شکست 37 امتیازی باقی ماند و از رده هفتم جدول تکان نخورد.

پیروزی گل‌گهر در جدال قعرنشین‌ها/ اولین باخت سهراب مقابل پارس

تیم‌های پارس جنوبی جم و شهرخودرو مشهد در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 20:30 مقابل هم قرار گرفتند.این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود پارس‌جنوبی جم خاتمه پیدا کرد.

صعود تراکتور به رتبه دوم/ سهمیه آسیایی سپاهان کمرنگ شد

تیم تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد سپاهان اصفهان را در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز با نتیجه دو بر یک شکست بدهد. تراکتور با این پیروزی خانگی به امتیاز 44 رسید و جای سپاهان را در رده دوم جدول گرفت. سپاهان نیز با قبول این شکست در امتیاز 42 باقی ماند و به پله سوم سقوط کرد تا کسب سهمیه آسیایی را در خطر ببیند.

دربی خودرو سازان برنده نداشت

سایپا تهران صفر- پیکان صفر/ با این تساوی پیکان 22 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به گل گهرسیرجان در رده چهاردهم جدول باقی ماند پیکان بعد از دو برد متوقف شد.. سایپا هم 23 امتیازی شد و در رده سیزدهم جدول ایستاد. این چهارمین مساوی پیاپی شاگردان صادقی بود.

نفت و نساجی امتیازها را تقسیم کردند

نساجی مازندران صفر- نفت مسجدسلیمان صفر/ نفت مسجدسلیمان با این تساوی 33 امتیازی شد و در رده هشتم جدول باقی ماند و نساجی هم با 28 امتیاز در رده نهم است. دو تیم با این تساوی در میانه جدول باقی ماندند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار