• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پشت‌پرده حضور ۵ فصله بازیکنی که یک‌دقیقه هم بازی نکرد

حمایت جالب زنوزی از مدیری که خانه‌نشین شد

طبق پیگیری‌های «فرهیختگان» بعد از این اتفاق نام فرزند مدیر سابق به‌منظور حمایت از خانواده خطیبی در لیست زیر ۲۳ سال ماشین‌سازی طی دوفصل اخیر قرار گرفت.

حمایت جالب زنوزی از مدیری که خانه‌نشین شد
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، محمدامین خطیبی فرزند جمشید خطیبی مدیرعامل و سرپرست سابق باشگاه گسترش فولاد پنج فصلی می‌شود در این تیم تبریزی که طی دوفصل اخیر با نام ماشین‌سازی در فوتبال کشور فعالیت می‌کند حضور دارد، اما نکته عجیب اینجاست که این بازیکن در این پنج فصل با وجود اینکه نامش در فهرست بازیکنان زیر ۲۳ سال ماشین‌سازی قرار گرفته، اما حتی یک‌دقیقه هم برای این تیم در این سال‌ها بازی نکرده و فقط در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی تیم تبریزی را همراهی می‌کند.

حالا این سوال مطرح شده که چرا خطیبی در این پنج فصلی که یک جای خالی از لیست تیم را پر کرده، نتوانسته حتی برای دقایقی حضور در یک بازی را تجربه کند و چرا هرسال حضورش تمدید شده است. پاسخ این سوال به پدر محمدامین برمی‌گردد، یعنی جمشید خطیبی که طی همه این فصول گذشته تمام رده‌های مدیریتی از سرپرستی تا قائم‌مقامی و مدیرعاملی باشگاه‌های تراکتور، ماشین‌سازی و گسترش فولاد را پشت سر گذاشته و یک مهره قابل اتکا و مورد اطمینان زنوزی مالک این باشگاه‌ها به‌شمار می‌رود. خطیبی که تا قبل از دور دوم مدیریت نصیرزاده در سمت مدیرعاملی ماشین‌سازی فعالیت داشت، مرداد سال‌گذشته در حاشیه تمرین این تیم دچار سکته مغزی و به بیمارستان منتقل شد و ظاهرا از آن روز دچار اختلال ذهنی حرکتی شده و کنترل نیمی از بدنش را از دست داده است.

طبق پیگیری‌های «فرهیختگان» بعد از این اتفاق نام فرزند مدیر سابق به‌منظور حمایت از خانواده خطیبی در لیست زیر ۲۳ سال ماشین‌سازی طی دوفصل اخیر قرار گرفت. از آنجا که این تیم خصوصی به‌شمار می‌رود و مالک حقیقی دارد، این موضوع با هماهنگی و در ارتباط با مالک این باشگاه انجام شده و از آنجا که ماشین‌سازی نیز هواداران زیادی در فوتبال کشور ندارد تا امروز این موضوع مورد توجه قرار نگرفته و حاشیه‌ چندانی را دربر نداشته است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار