• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
بنزما در گفت‌و‌گو با آس اسپانیا: من و بقیه در رئال تفاوت نداریم

هر بار زیدان به من میدان داد درخشیدم

زیدان یک مربی بزرگ و حرفه‌ای است و قرار نیست بین من و یک بازیکن دیگر تفاوت قائل شود. هربار میدان داده‌اند درخشیده‌ام و گل زده‌ام. این را هواداران هم می‌دانند و خوشحالم که به اعتماد زیدان همیشه پاسخ مناسب و روشن داده‌ام.

هر بار زیدان به من میدان داد درخشیدم
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، ستاره فرانسوی تیم فوتبال باشگاه رئال‌مادرید اسپانیا پس از گلزنی و درخشش در بازی مقابل گرانادا و تاثیر مستقیم در ثبت پیروزی مهم رئال‌مادرید اعلام کرد هربار که زیدان به او اعتماد کرده پاسخ مناسبی به او داده‌ است. مصاحبه بنزما با آس اسپانیا را بخوانید.

یک پیروزی مهم دیگر و نزدیک شدن به قهرمانی!

بله بسیار ارزشمند بود و البته سخت، این یک بازی سخت بود و در فوتبال بارها برای من پیش آمده که مطمئن باشم هر تیمی می‌تواند به‌شدت خطرناک باشد، مهم نیست کجای جدول باشد، واقعا هر بازی مشخصات خودش را دارد و باید همه تیم‌ها را جدی گرفت. ما دو گل مهم به ثمر رساندیم اما در ادامه بازی واقعا تحت‌فشار بودیم و گرانادا فوق‌العاده خوب ظاهر شد. درواقع باید بگویم شانس آوردیم که دو گل به‌موقع را ثبت کردیم وگرنه ممکن بود دیر شود و گرانادا رفته‌رفته بر بازی سوار شود.

اکنون بارسلونا هیچ امیدی به قهرمانی ندارد و شاید باید از هم‌اکنون به شما تبریک گفت.

به نظر من حتی وقتی با قوانین ریاضی هم قهرمان هستی، باید تا آخرین ثانیه بازی باقی مانده از فصل بجنگی و این بسیار مهم است، قهرمانی فقط با حساب و کتاب‌های جدول به دست نمی‌آید و حس هواداران هم مهم است، خیلی بد می‌شود اگر ما مطمئن باشیم که قهرمان هستیم و در بازی آخر مبارزه نکنیم و شکست بخوریم، بنابراین با این روحیه برای من هیچ‌چیز تمام نشده و باید در بازی‌های باقی مانده هم با قدرت ظاهر شویم و به پیروزی برسیم.

همچنان به خاطر ارتباط خاص با زیدان تحت‌فشار هستی؟

مشکل از همین‌جا آغاز می‌شود، ارتباط خاصی جز اینکه هر دو دغدغه فوتبال فرانسه را داریم وجود ندارد. زیدان یک مربی بزرگ و حرفه‌ای است و قرار نیست بین من و یک بازیکن دیگر تفاوت قائل شود. هربار میدان داده‌اند درخشیده‌ام و گل زده‌ام. این را هواداران هم می‌دانند و خوشحالم که به اعتماد زیدان همیشه پاسخ مناسب و روشن داده‌ام.

آیا مصدومیت کهنه شما همچنان باعث نگرانی است؟

بله این مصدومیت از بین نرفته اما راه زندگی با آن را یاد گرفته‌ام و مشکلی در کار نیست، باید با ساختار فیزیکی بدن آشنا باشیم و با توجه به سن و سال حقایقی را قبول کنیم، من از زمانی خاص به بعد دیگر به‌دنبال درمان مصدومیت خود نبودم بلکه تلاش کردم با آن زندگی کنم و بپذیرم که باید مراقب زانو و کشاله ران باشم. این مشکل همیشه در کمین است و نباید اجازه پیدا کند که به سمت من حمله‌ور شود.

 *  مترجم: بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار