• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

سیاووشی: ۵ بار درخواست ملاقات با روحانی به جایی نرسید؛ دیدار با رئیسی به سهولت انجام شد!

نماینده زن اصلاح طلب در مجلس دهم گفت: ما بیش از ۵ بار درخواست دیدار با رئیس جمهور را دادیم اما نتوانستیم با ایشان دیدار کنیم در حالی که ملاقات با آقای رئیسی به سهولت دنبال شد و دستاورد‌های خوب داشت.

سیاووشی: ۵ بار درخواست ملاقات با روحانی به جایی نرسید؛ دیدار با رئیسی به سهولت انجام شد!
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، طیبه سیاووشی نماینده زن اصلاح طلب در مجلس دهم در خصوص عدم تحقق وعده‌های دولت تدبیر و امید در خصوص زنان و ناامید کردن آن‌ها از اصلاح‌طلبان گفت: در حوزه سیاست مرسوم است که تلاش می‌شود از پایگاه رأی گروه‌های مانند زنان و کارگران استفاده شود. در خصوص مواجهه دولت‌های آقای روحانی با مساله زنان، دولت یازدهم تا حدودی توانست پیگیر مطالبات حوزه زنان و جوانان باشد. چون در زمان این دولت سرخودگی وحشتناکی که الان با آن مواجه هستیم، پیش نیامده بود. شرایط اقتصادی و تعاملات بین المللی هم وضعیت بهتری داشت و تحریم‌ها تا به این حد سنگین نبود.

او همچنین گفته است: دولت دوازدهم برای به دست آوردن قدرت، از رأی زنان استفاده کرد، اما در عین حال برای اینکه بتواند آن موانعی را که در راه کسب قدرت برای زنان وجود دارد کاهش دهد تلاشی نکرد. ما در دولت آقای احمدی نژاد وزیر زن داشتیم که دستاورد بسیار بزرگی بود که اتفاقا وزیر بهداشت دوره احمدی نژاد بسیار زن موفقی بودند و متأسفیم که فرصت برای زنان تکرار نشد. تلاشمان برای اینکه یک وزیر زن در راس آموزش و پرورش قرار بگیرد هم به جایی نرسید، همچنین در مورد استانداران زن، متاسفانه همراهی وجود نداشت و موانع جدی بود.

طیبه سیاووشی در ادامه بحث زنان و دولت روحانی گفت: ما بیش از ۵ بار درخواست دیدار با رئیس جمهور را دادیم و به اشکال مختلف این خواسته خود را پیگیری کردیم، اما نتوانستیم با ایشان دیدار کنیم در حالی که ملاقات با آقای رئیسی به سهولت دنبال شد و دستاورد‌های خوب داشت./ دیدارنیوز

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار