• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
یک خبر خوب برای استقلال در دل اخبار بد

شیخ و مصدوم‌ها آماده بازی شدند

در این بین از خبر خوشحال‌کننده برای هواداران می‌توان به آمادگی مطلوب شیخ دیاباته مهاجم آفریقایی و گلزن استقلال اشاره کرد که او هم در صورتی که این تیم مشکلی برای حضور در میادین نداشته باشد می‌تواند با صلاحدید سرمربی و کادرفنی آبی‌پوشان این تیم را همراهی کند.

شیخ و مصدوم‌ها آماده بازی شدند
0.00

به گزارش «فرهیختگان»،  تیم فوتبال استقلال همزمان با از سرگیری فصل نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر دچار مشکلات و معضلات متعدد و فراوانی شده که هرکدام از آنها می‌تواند برای اثر‌گذاری مخرب حداقل برای یک نیم‌فصل برای هر تیمی کافی باشد. از یک‌سو بازیکنان که یک‌به‌یک در تمرینات و مسابقات این تیم مصدوم شده و هرکدام به‌اندازه مصدومیت خود از چند هفته تا چند ماه از رقابت‌ها دور ماندند و از سوی دیگر موضوع بازیکنان کرونایی این تیم که از پایه و اساس حضور استقلالی‌ها در ادامه رقابت‌های لیگ را تحت‌تاثیر این موضوع قرار داد و مشخص نیست با این وضعیت آیا فصل نوزدهم حداقل برای باشگاه استقلال به پایان خواهد رسید یا خیر.

در همین زمینه و درخصوص آخرین اخبار بازیکنان کرونایی استقلال این‌ خبر به‌گوش می‌رسد که تمامی بازیکنان و کادر فنی این تیم طبق برنامه‌ قبلی قرار بود روز گذشته زیرنظر عوامل سازمان لیگ و ایفمارک تست کرونا بدهند و منتظر نتیجه این تست‌ها بمانند هرچند هنوز پاسخ نهایی تست دوشنبه‌شب هم تا لحظه تنطیم این گزارش اعلام نشد. طبق اعلام هراتیان مدیریت ایفمارک قرار بود تا ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه نتیجه این تست‌ها به باشگاه اعلام شود.

گفتنی است تمامی مسائل بعدی مرتبط با این باشگاه ازجمله قرنطینه شدن تمامی تیم یا بخشی از بازیکنان، تمرینات آماده‌سازی بعدی، حضور یا عدم حضور استقلال در بازی‌های آینده لیگ ازجمله دیدار آتی مقابل تراکتورسازی و همچنین نتیجه مسابقه با پارس‌جنوبی که آبی‌ها حاضر نشده بودند در این دیدار به مصاف حریف خود بروند به نتایج این تست‌ها بستگی خواهد داشت.

درخصوص بازیکنان مصدوم استقلال البته به جز مرتضی تبریزی و رضا آذری که رباط صلیبی پاره کرده و برای چند ماه از میادین دور خواهند ماند سایر بازیکنان مصدوم این تیم ازجمله فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و سیاوش یزدانی درصورتی که آبی‌ها مهیای حضور در لیگ شوند می‌توانند از یکی دو هفته آینده شاگردان مجیدی را در رقابت‌ها همراهی کنند. با این توضیح که اسماعیلی و یزدانی با رفع قطعی مصدومیت و رسیدن به آمادگی مطلوب از همان ابتدا با صلاحدید کادرفنی می‌توانند در ترکیب قرار گرفته و ارسلان مطهری نیز از هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.

همچنین داریوش شجاعیان و محسن کریمی که پیش از این به‌خاطر عمل جراحی مدت‌ها از میادین دور بودند هم به مرز آمادگی لازم برای حضور در ادامه رقابت‌ها دست پیدا کرده و در صورتی که در ادامه کار مجوزهای لازم برای قرار گرفتن نام آنها در لیست استقلال صادر شود مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان نخواهد داشت.

در این بین از خبر خوشحال‌کننده برای هواداران می‌توان به آمادگی مطلوب شیخ دیاباته مهاجم آفریقایی و گلزن استقلال اشاره کرد که او هم در صورتی که این تیم مشکلی برای حضور در میادین نداشته باشد می‌تواند با صلاحدید سرمربی و کادرفنی آبی‌پوشان این تیم را همراهی کند.

* نویسنده: مسعود خاموشی، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار