• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
کلانی در گفت‌وگو با «فرهیختگان»:

وقتی پول نداریم چرا تاوان قراردادهای سنگین را بدهیم؟

پیشکسوت پرسپولیس گفت: حرف من این است که یک‌دهم پولی را که خرج خارجی‌ها می‌کنیم اگر خرج مربیان جوان‌مان بکنیم خروجی بهتری دارد. وقتی پول نداریم مجبور نیستیم با جیب خالی دنبال خارجی‌ها برویم و تا سال‌ها تاوان این انتخاب را بدهیم.

وقتی پول نداریم چرا تاوان قراردادهای سنگین را بدهیم؟
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، یــکــــی از استخوان‌خردکرده‌های پرسپولیس در تاریخ این باشگاه حسین کلانی است که اهالی فوتبال روی صداقت و سلامت این پیشکسوت هیچ شکی ندارند. او درخصوص شکایت‌های زیادی که از پرسپولیس به فیفا می‌شود به «فرهیختگان» گفت: «وقتی که می‌گویم مخالف مربی خارجی هستم یکی از دلایلش همین است که نمی‌توانیم از پس پول قراردادشان بربیاییم. مگر فقط کالدرون است که شکایت کرده؟ ویلموتس چقدر این فوتبال را چاپید؟ کدام خارجی آمد و بی‌سروصدا و بدون ایجاد مشکل برای تیم‌های ما رفت؟ حرف من این است که یک‌دهم پولی را که خرج خارجی‌ها می‌کنیم اگر خرج مربیان جوان‌مان بکنیم خروجی بهتری دارد. وقتی پول نداریم مجبور نیستیم با جیب خالی دنبال خارجی‌ها برویم و تا سال‌ها تاوان این انتخاب را بدهیم.»

کلانی درخصوص ایرادات مدیریتی در ایجاد مشکلات اینچنینی خاطرنشان کرد: «باید دید چه عواملی پشت‌پرده وجود دارد تا یک‌سری افراد در باشگاه‌های بزرگ روی کار بیایند. امثال طاهری برای باشگاه پرسپولیس چه کار کردند؟ باشگاه هرچه می‌کشد از زمان مدیریت اوست و حالا باید نهادهای نظارتی بیایند و بررسی کنند که او در دوران مدیریتش چه کار کرده است و در مغزش چه می‌گذشت. بپرسند که چرا دانشگاه پرسپولیس را تعطیل کرد. بالاخره باید بفهمیم چه افرادی خدمتگزار هستند و چه افرادی خدمتگزار نیستند!»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار