• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
سولشایر در گفت‌وگو با سان‌لندن:

با منچستریونایتد حس عاشق و معشوقی دارم

من عضوی از این خانواده هستم و برای خانواده هرکاری از دستم بربیاید، دریغ نخواهم کرد. رابطه‌ام با منچستریونایتد طوری است که با آن حس عاشق و معشوقی دارم

با منچستریونایتد حس عاشق و معشوقی دارم
0.00

به گزارش «فرهیختگان» سرمربی تیم فوتبال باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد که قرارداد خود را با منچستریونایتد تمدید می‌کند و قرار است در فصل آینده نیز با این تیم به کار خود ادامه بدهد. متن اظهارات سولشایر در گفت‌وگو با سان را بخوانید.

شرایط باشگاه چگونه است؟ آیا از بحران ابتدای فصل فاصله گرفته است؟

بله به نظر من مشکلی در کار نیست و مسیر خوبی را طی می‌کنیم، از ابتدا هم مشخص بود که قرار نیست از من در این فصل انتظار بالایی وجود داشته باشد اما برای فصل آینده این انتظار بالا طبیعی است، چراکه خود من هم چنین انتظاری خواهم داشت، باید وعده قهرمانی بدهیم و این چیزی است که من به خاطر آن در خدمت تیم هستم.

قرارداد شما تمدید خواهد شد؟

من به باشگاه حق می‌دهم برای گزینه‌های دیگر برنامه‌ریزی داشته باشد، این هم طبیعی است و هم حرفه‌ای. از این بابت نگران نیستم و دلخور هم نمی‌شوم، به یاد می‌آورم که یکی از روزنامه‌ها نوشته بود منچستریونایتد با این کارهایش سرمربی خود را از دست می‌دهد، درحالی‌که این روزها خود من به پروژه استعدادیابی کمک می‌کنم و اگر قرار باشد در جلسه مذاکره با یک مربی بزرگ حضور داشته باشم با کمال میل این کار را خواهم کرد. من عضوی از این خانواده هستم و برای خانواده هرکاری از دستم بربیاید، دریغ نخواهم کرد. رابطه‌ام با منچستریونایتد طوری است که با آن حس عاشق و معشوقی دارم!

به‌عنوان یک مهاجم قدیمی، از فهرست پیشنهادی شما هیچ مهاجمی دیده نمی‌شود!

دلیلی برای این کار نبود، البته من فقط به‌عنوان عضوی از تیم فنی نظرات خود را منتقل کردم، احتمال خرید یک یا دو مهاجم بزرگ برای فصل آینده وجود دارد اما برای من به خدمت گرفتن مدافع تمام‌عیار و یک ستاره برای میانه میدان بسیار اهمیت دارد، این دو مورد اکنون از نقاط ضعف جدی در منچستریونایتد محسوب می‌شوند.

پس از مصدومیت مجبور به خداحافظی شدید، هنوز هم سرگرم مداوا هستید؟

بله این مشکل قدیمی گاهی من را دچار دردسر می‌کند اما چندان جدی نیست، جلسات طولانی‌مدت فیزیوتراپی من تمامی ندارد و گویا همیشه باید سرگرم این درمان باشم، نوعی ورزش است و حس بدی نسبت به آنها ندارم.

بازیکنان منچستریونایتد از بخش مهمی از حقوق خود گذشتند؟

بله همین‌طور است، بخشی از این مبلغ برای کمک به خود باشگاه است، کاری که هواداران نیز در یک کمپین بزرگ انجام داده‌اند و این کار ادامه خواهد داشت، بخشی از این مبلغ نیز برای امور خیریه صرف خواهد شد.

 *  مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار