• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
غیبت 2 بازیکن امید در تست‌گیری دوشنبه‌شب

استقلالی‌ها امروز دوباره تست می‌دهند

طبق آخرین اخبار و شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» قرار است سایر بازیکنان و کادرفنی استقلال امروز یک‌بار دیگر تست کرونا بدهند تا براساس آن موضوع تمرینات یا قرنطینه شدن بازیکنان این تیم و همچنین بحث نتیجه دیدار با پارس‌جنوبی که خود تبدیل به یک چالش شده است، مشخص شود.

استقلالی‌ها امروز دوباره تست می‌دهند
0.00

به گزارش «فرهیختگان»،   طی روزهای گذشته و بعد از اعلام شدن تعداد دقیق بازیکنانی که تست کرونایشان مثبت شده، مناقشه و چالش بزرگی بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال به‌وجود آمد و مقرر شد تا دوشنبه‌شب از سوی سازمان لیگ و با هماهنگی با ایفمارک از بازیکنانی که تست آنها مثبت اعلام شده یک بار دیگر تست کرونا گرفته شود. در این بین ۹ بازیکن بزرگسال به‌همراه پزشک این تیم دوشنبه‌شب در مجموعه ورزشی  انقلاب تست دادند، اما درحالی که قرار بود تا ساعت ۱۴ دیروز پاسخ این تست‌ها بیاید تا لحظه تنظیم این گزارش خبری از جواب تست کرونای استقلالی‌ها نشد تا به این ترتیب همچنان وضعیت این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد. نکته دیگر اینکه در بین بازیکنان کرونایی استقلال دو بازیکن امید نیز دیده می‌شوند که تست مجدد دوشنبه‌شب گذشته از آنها گرفته نشد.

 طبق آخرین اخبار و شنیده‌های خبرنگار «فرهیختگان» قرار است سایر بازیکنان و کادرفنی استقلال امروز یک‌بار دیگر تست کرونا بدهند تا براساس آن موضوع تمرینات یا قرنطینه شدن بازیکنان این تیم و همچنین بحث نتیجه دیدار با پارس‌جنوبی که خود تبدیل به یک چالش شده است، مشخص شود. مدیران باشگاه نگرانند که برخی بازیکنان و مربیان که تست قبلی‌شان منفی بوده در این مدت دچار کرونا شده باشند و بعد از تستی که امروز گرفته می‌شود نهایتا تا فردا باید تکلیف آبی‌ها مشخص و تمرینات این تیم با حضور بازیکنانی که مشکلی ندارند، استارت بخورد.

استقلالی‌ها پیش از این طبق هماهنگی با مدیران بیمارستان مسیح دانشوری تست کرونا دادند که درنهایت مشخص شد 11 بازیکن و یک ماساژور مبتلا به کرونا شده‌اند و دیروز هم روابط‌عمومی این بیمارستان با انتشار یک بیانیه ابتلای این نفرات به کرونا را رسما تایید کرد. در این بیانیه آمده است: «براساس درخواست باشگاه استقلال از دکتر سیدعلیرضا ناجی، رئیس مرکز تحقیقات ویروس‌شناسی بیمارستان مذبور و استاد‌تمام ویروس‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تست کرونا از ۶۱ نفر از بازیکنان و کادرفنی تیم استقلال در تاریخ ۱۳ تیرماه در مجموعه ورزشی انقلاب، محل تمرین تیم استقلال انجام شد. در همین ارتباط و از مواردی که تست کرونا گرفته شد، ۱۲ نفر(یک نفر پزشک تیم و بقیه از بازیکنان) پاسخ قطعی مثبت داشته‌اند که اسامی آنان در اختیار باشگاه و مسئولان‌ مربوطه قرار داده شد. گفتنی است آزمایشگاه بیمارستان مسیح دانشوری از معتبرترین مجموعه‌ها به‌ویژه در ارتباط با کرونا و دارای معتبرترین کیت‌های تشخیصی بوده و متخصصان مرتبط با نمونه‌گیری‌ها و آزمایش‌های تخصصی، جزء با تجربه‌ترین افراد در این خصوص محسوب می‌شوند. بیمارستان مسیح دانشوری مرکز فوق‌‌تخصصی بیماری‌های ریوی است و از زمان شروع کرونا در خط مقدم جبهه مبارزه با این بیماری، به مردم شریف و بیماران، خدمات درمانی و آزمایشگاهی مختلف و متنوع ارائه کرده است.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار