• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
مطهری در گفت‌وگو با «فرهیختگان»: همه تیم‌ها باید در مرکز مورد تایید فدراسیون تست بدهند

برخی‌ها پروتکل را رعایت نمی‌کنند دورهمی هم می‌گذارند!

همه باید پروتکل‌ها را به‌درستی رعایت کنند، اما متاسفانه می‌شنویم که نه‌تنها پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند، بلکه دورهمی هم می‌گذارند!

برخی‌ها پروتکل را رعایت نمی‌کنند دورهمی هم می‌گذارند!
0.00
به گزارش «فرهیختگان»، پرسپولیسی‌ها با تساوی سپاهان مقابل سایپا خودشان را از همیشه به قهرمانی لیگ برتر و کسب چهارمین قهرمانی پیاپی نزدیک‌تر می‌بینند و شاید از همین حالا اسب خود را برای جشن قهرمانی در چند بازی آینده زین کرده باشند. هرچند موارد مشکوک کرونایی در فوتبال کشور این نگرانی را بین قرمزها ایجاد کرده که مبادا با بالا رفتن تعداد افراد مبتلا چاره‌ای جز تعطیلی مجدد لیگ برتر وجود نداشته باشد و باز هم حرف و حدیث درخصوص تعیین‌تکلیف برای تیم قهرمان، سهمیه آسیایی و تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ‌یک آغاز شود. درخصوص این موارد و همچنین شرایط پرسپولیسی‌ها سه‌روز مانده به بازی با ماشین‌سازی با دستیار اول یحیی گل‌محمدی تماس گرفتیم. مربی قرمزها عقیده دارد که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بهتر می‌توانستند ماجرای تست گرفتن از تیم‌ها را مدیریت کنند تا اوضاع فعلی به‌وجود نیاید. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با حمید مطهری را در زیر می‌خوانید.

از بازی با شاهین بوشهر بگویید. سه امتیاز را سخت به‌دست آوردید!

من در کنفرانس قبل بازی هم به این نکته اشاره داشتم که در نیم‌فصل دوم بازی با تیم‌های پایین جدول به‌مراتب سخت‌تر از بازی‌های دیگر است و دلیلش ‌انگیزه بالایی است که این تیم‌ها برای بقا در لیگ برتر دارند، به‌همین جهت انتحاری و خطرناک بازی می‌کنند و این را در بازی با پیکان و شاهین بوشهر همه به‌چشم د