• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
عبدیان در گفت‌وگو با «فرهیختگان»:

تست برای قبل تمرین بود، شاید کرونایی‌های استقلال بیشتر باشند/ فولاد با قطعی شدن سهمیه خواستار لغو لیگ شد!

تاکسی ۳ نفر سوار می‌کند اما برای هواپیما تا صندلی آخر بلیت می‌فروشند

مطمئناً بازیکنان فولاد خوزستان امروز به یکباره همگی کرونایی نشدند اما وقتی وضعیت اهواز را قرمز اعلام می‌کنند نباید بازی استقلال و فولاد تحت هیچ شرایطی برگزار می‌شد.

تست برای قبل تمرین بود، شاید کرونایی‌های استقلال بیشتر باشند/ فولاد با قطعی شدن سهمیه خواستار لغو لیگ شد!
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، مهدی عبدیان، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد کرونایی شدن برخی بازیکنان استقلال و موضع این باشگاه در خصوص ادامه رقابت‌های لیگ برتر به «فرهیختگان» گفت: «به نظر می‌رسد دوستان از ابتدا قصد داشتند یکی دو هفته از رقابت‌ها را پیگیری کرده و در ادامه نتایجی که به دست می‌آمد را بررسی و نسبت به آن برخی تصمیم‌گیری‌ها را لحاظ کنند که حالا با نتایج به دست آمده به نظر می‌رسد این هدف محقق شده و شاید در خصوص برگزاری و تعطیلی ادامه رقابت‌های لیگ تصمیم دیگری گرفته شود.

وی ادامه داد: مطمئناً بازیکنان فولاد خوزستان امروز به یکباره همگی کرونایی نشدند اما وقتی وضعیت اهواز را قرمز اعلام می‌کنند نباید بازی استقلال و فولاد تحت هیچ شرایطی برگزار می‌شد. از سوی دیگر شرکت‌های هواپیمایی هم پروتکل‌ها را رعایت نکردند و درحالی که تاکسی‌ها حق ندارند بیشتر از سه نفر را سوار کنند اما نمی‌دانم چرا در هواپیما باید تمام صندلی‌ها که حتی فاصله آنها هم کمتر از صندلی‌های یک تاکسی است پر شده و در آن وضعیت اسفبار استقلال راهی اهواز شود. حداقل نمی‌توانستند در هواپیما تعداد مسافران را کمتر لحاظ کرده و به نسبت یک در میان صندلی‌ها بلیت بفروشند. وقتی به تاکسی فشار می‌آورند که بیشتر از سه نفر سوار نکند آیا این موضوع شامل حال هواپیما نمی‌شد؟ ضمن اینکه در یک تاکسی شما شاید بیشتر از 10 دقیقه سوار ماشین نباشید که در آن هم پنجره ها می‌تواند پایین باشد اما در یک پرواز سربسته باید حدود ۲ ساعت فضایی را تنفس کنید که تعداد زیادی آدم در آن حجم نشسته‌اند. تاکسی‌ها ۳ نفر سوار می‌کنند اما هواپیما تا صندلی آخر بلیت می‌فروشد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار