• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
گریزمان در گفت‌وگو با اسپورت فرانسه:

سکوت خود را به‌زودی می‌شکنم

موضوع واضح است و نیازی به پنهان‌کاری نیست، بارسلونا می‌خواهد به اتلتیکومادرید بگوید که بدون من هم در اوج است، من از در اوج بودن بارسلونا غرق شادی می‌شوم اما این لج بازی مرا آزار می‌دهد و به زودی سکوت خود را خواهم شکست.

سکوت خود را به‌زودی می‌شکنم
0.00

به گزارش «فرهیختگان»، آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا پس از آنچه خود آن را تحقیر هدفمند می‌نامد، به سوالات Sports.fr فرانسه پاسخ داد و مدعی شد که به‌زودی سکوت خود را می‌شکند. تساوی دو بر دو بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید باعث شد بار دیگر آبی و اناری‌‌ها خود را از یک قهرمانی وعده داده‎شده و قاطعانه دور و دورتر تماشا کنند. ستین، سرمربی تحت‌فشار بارسلونا پس از این تساوی نگران‌کننده درباره نیمکت‎نشینی عجیب گریزمان و تعویض دقیقه نودی او گفت: «گریزمان شرایط خوبی داشت. سعی کرد به تیم کمک کند. شاید ورودش به زمین منطقی نبود اما از اینکه بازی نکند، بهتر بود. زودتر بازی نکرد، چراکه آنهایی که درون زمین بودند، خوب بازی می‌کردند!»

  برادرت درباره ورود دقیقه پایانی تو توئیت عجیبی منتشر کرد و نوشت: «فقط باید گریه کرد!»

به نظرم کار او اشتباه بود، به او تذکر دادم و پیغامش را حذف کرد، نیازی به گریه نیست، من کار بدی نکرده‌ام که شرمنده هواداران باشم و یا محصول لجبازی دوطرف باشم و به جای آنها، من حالم بد شود و گریه کنم.

  لجبازی دوطرف؟!

بله، موضوع واضح است و نیازی به پنهان‌کاری نیست، بارسلونا می‌خواهد به اتلتیکومادرید بگوید که بدون من هم در اوج است، من از در اوج بودن بارسلونا غرق شادی می‌شوم اما این لج‎بازی مرا آزار می‌دهد و به‎زودی سکوت خود را خواهم شکست.

  چه لزومی دارد در این سطح از فوتبال حرفه‌ای، دو باشگاه این‎گونه کار غیرحرفه‌ای انجام بدهند؟

این را باید از آنها بپرسید. موضوع این است که حتی خود مربیان هم ممکن است بازیچه رسانه‌‌ها شده باشند. درهرحال من مسئول کشف علت این لجبازی نیستم و برای من تنها این اهمیت دارد که بازی کنم و این خیلی حیف است که بارسلونا هزینه کرده باشد و من از روی نیمکت شاهد ناکامی تیم خود باشم.

  قبول دارید که در جریان بازی مقابل اتلتیکومادرید تحقیر شده‎اید؟

بله، این یک تحقیر هدفمند است و واقعا متاسفم که شاهد تن دادن بارسلونا به دستورات یک مافیای رسانه‌ای هستم. این را نمی‌شود ثابت کرد اما مسئولیت حرف خود را قبول می‌کنم. به نظر من ستین تحت‌فشار بود و اگر خودش تصمیم‌گیرنده بود، من را به‎عنوان بازیکن ثابت در این بازی به زمین می‌فرستاد. در تمرین‌‌های قبلی پیش از بازی من مهره کلیدی در اجرای تاکتیک‌‌ها بودم اما هنگام بازی خبری از من نبود و جای خالی خود را تماشا می‌کردم.

 *  مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار