• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
فوتبال‌برتر در سال ۹۸ بیش از ۳ برابر فوتبال‌ ۱۲۰ مخاطب داشت

فوتبال‌برتر پربیننده‌ترین برنامه ورزشی تلویزیون

برنامه "فوتبال برتر" پربیننده‌ترین برنامه ورزشی تلویزیون در سال گذشته شد؛ این برنامه بیش از 3 برابر برنامه "فوتبال 120" مخاطب داشته است.

به گزارش «فرهیختگان»، رتبه‌بندی پربازدیدهای وب‌سایت تلوبیون، نشان می‌دهد برنامه «فوتبال برتر» با فاصله بسیار زیادی در رتبه اول برنامه های ورزشی است و حدود 2 و نیم میلیون بیش از فوتبال 120 بازدید داشته است.

در رده سوم نیز برنامه "شب‌های فوتبالی" است که یک سوم "فوتبال برتر" بازدید کننده داشته است. براساس آمار "فوتبال برتر" 3433599 بازدید، ‌برنامه فوتبال 120" 1066063 بازدید و برنامه "شب‌های فوتبالی" 835614 بازدیدکننده از وب سایت تلوبیون داشته است.

"فوتبال برتر" به طور هفتگی دوشنبه شب‌ها از شبکه سه و با اجرای محمد حسین ‍‍میثاقی و "فوتبال 120" با تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور و با اجرای حمید محمدی هر پنجشنبه از شبکه ورزش پخش می‌شود.
در بین مسابقات تلویزیونی نیز برنامه «عصر جدید» با فاصله خیره کننده از برنامه های «ستاره ساز» و «کودک شو» با 32824430 بازدید در رتبه اول قرار دارد.

جالب اینکه برنامه کودک شو با اینکه به طور دائم روی آنتن بوده و به دفعات تکرار و بازپخش می شود، تنها  760090 بازدید داشته اما برنامه ستاره ساز که  با هدف کشف استعدادهای فوتبال ساخته شده با 1641904 بازدید بالاتر از آن در رتبه دوم قرار دارد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار