• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نیمار در گفت‌وگو با ویوافوتبال:

پشت‌سر شکایت بارسلونا خود بارسلونا نیست

ستاره برزیلی تیم فوتبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در گفت‌وگو با ویوافوتبال برزیل تصریح کرد دادگاه اخیر و فرآیند برگزاری آن پشت‌پرده‌ای دارد که ارتباطی به خود باشگاه بارسلونا نخواهد داشت.

پشت‌سر شکایت بارسلونا خود بارسلونا نیست
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دادگاهی در بارسلونا، نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‎ژرمن را به پرداخت 6.7 میلیون یورو به بارسلونا محکوم کرد. او قرار بود 43.6 میلیون یورو از بارسلونا به‌عنوان پاداش تمدید دریافت کند که فقط 20.75 میلیون یورو دریافت کرد. درحقیقت پیوستنش به پی‌اس‌جی باعث شد بارسا قید پرداخت بقیه این مبلغ را بزند. حالا دادگاه اعلام کرده است که نیمار نه‌تنها بدهکار نیست بلکه باید 6.7 میلیون یورو از مبلغ درخواستی خود را به بارسلونا برگرداند.  ستاره برزیلی تیم فوتبال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در گفت‌وگو با ویوافوتبال برزیل تصریح کرد دادگاه اخیر و فرآیند برگزاری آن پشت‌پرده‌ای دارد که ارتباطی به خود باشگاه بارسلونا نخواهد داشت. متن این گفت‌وگو را بخوانید.

      شما در دادگاه محکوم شناخته شده‌اید، آیا درخواست تجدیدنظر خواهید کرد؟

مدیربرنامه‌های من این کار را انجام خواهد داد و البته من در جریان جزئیات امور نیستم اما به نظر می‌رسد فرآیندی که پیشرفته است، چندان عادلانه نیست. من از طریق وکیل خود مطلع شده‌ام که در این دادگاه شواهد و مدارک ارائه‌شده توسط مدیربرنامه‌های من اصولا بازبینی نشده است. در این خصوص حتما پیگیری‌های لازم را خواهیم داد اما موضوع مهم این است که پشت‌سر این دادگاه خود باشگاه بارسلونا نیست و آنها نیز وارد یک فرآیند پیچیده شده‌اند.

      آیا امکان دارد این موضوع را روشن‌تر بیان کنید؛ چرا باید یک فرآیند پیچیده وجود داشته باشد؟

تا مدارک کافی در خود دادگاه بازبینی نشود اجازه افشای اطلاعات را نداریم اما موضوع این است که در خود باشگاه بارسلونا عده‌ای به سهم خود نرسیده‌اند و حالا مدعی تخلف من شده‌اند.

      می‌شود این موضوع را یک طرح مجرمیت درنظر گرفت؟

خیر، من جرمی را متوجه بارسلونا نمی‌کنم اما معتقدم بی‌‎نظمی‌های مالی که اخیرا در این باشگاه افشا شد، بی‌ارتباط با قراردادهای من و امثال من نیست.

      به نظر می‌رسد اگر احتمال داشت روزی به بارسلونا بروید دیگر این کار را نخواهید کرد.

نه، این‌طور نیست. واقعا ممکن است یک روز به بارسلونا برگردم، البته احتمالش زیاد نیست. من واقعا دلخور نیستم و می‌دانم که اهالی بارسلونا با کسانی که در این دادگاه مقابل من ایستاده‌اند، متفاوت هستند.

      آیا قرار است اوضاع اقتصادی برزیل بدتر از این روزها بشود؟

امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. همه ما وظیفه داریم با این اوضاع و احوال وارد میدان بشویم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار