• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پیکان:حمایت نمی‌کنیم /شهرخودرو: آماده گفتمان هستیم/ پارس‌جنوبی: پول نداریم

ائتلاف ضعیف ۵+۱ علیه لیگ

دیروز اعلام شد 6 تیم لیگ برتری بیانیه‌ای را برای به‌تعطیلی کشاندن لیگ برتر نوزدهم امضا کرده‌اند.

ائتلاف ضعیف ۵+۱ علیه لیگ
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دیروز اعلام شد 6 تیم لیگ برتری بیانیه‌ای را برای به‌تعطیلی کشاندن لیگ برتر نوزدهم امضا کرده‌اند. پیگیری از مدیران باشگاه‌های مذکور نشان می‌دهد که برخی‌شان برای حمایت از این نامه دلایلی دارند که با بحث به‌تعطیلی کشاندن لیگ برتر و کشاندن این پرونده به فیفا مغایرت داشت. درباره تراکتور و ماشین‌سازی که نیاز به پیگیری نیست و موضع زنوزی کاملا مشخص است. مدیران نساجی نیز پاسخگو نبودند.

  پیکان: از امضاها حمایت نمی‌کنیم!

پیکان یکی از باشگاه‌هایی است که از همان ابتدا مخالف برگزاری لیگ برتر بود و در نامه‌ای که دیروز منتشر شد نام این تیم و بازیکنانش هم دیده می‌شود. در این خصوص با حمیدرضا گرشاسبی تماس گرفتیم. مدیرعامل پیکان به خبرنگار «فرهیختگان» گفت: «ما از امضای این نامه خبر نداشتیم و این را بازیکنان به‌صورت خودجوش امضا کرده‌اند که نظر شخصی‌شان بوده و قطعا سیاست‌های باشگاه نبوده است. این امضاها مورد حمایت ما نیست و تاکید می‌کنم که نظر شخصی بازیکنان است. البته ما موضع‌مان را درخصوص برگزاری لیگ برتر اعلام کرده‌ایم و با توجه به موارد مالی و سلامتی بازیکنان موافق این بودیم که لیگ نوزدهم را تعطیل کنند اما ظاهرا تصمیم مسئولان چیز دیگری بوده است.»

  شهر خودرو: به دنبال گفتمان هستیم

یکی دیگر از تیم‌های امضا‌کننده نامه اعتراض به برگزاری لیگ برتر شهرخودروی مشهد بود که در این خصوص با جواد طاری‌بخش، سخنگوی این باشگاه تماس گرفتیم تا موضع این تیم مشهدی را بدانیم. او تاکید کرد: «ما از نامه خبر داشتیم و بازیکنان‌مان آن را امضا کرده‌اند و موضع رسمی ما این است که با برگزاری مسابقات مخالف هستیم. البته ما بیشتر می‌خواهیم که مسئولان سازمان لیگ جلسه‌ای را با حضور مدیران باشگاه‌ها برگزار کنند تا در آن به گفتمان بپردازیم و یک تصمیم اصولی بگیریم. ما ثابت کرده‌ایم که مشکلی برای پرداخت حقوق بازیکنان نداریم. وضعیت در شهر مشهد قرمز است و مسئولان وزارت بهداشت هم بر این باورند که ما در آستانه موج دوم هستیم و نمی‌توانیم در مشهد میزبانی کنیم و این باز هم برای ما بار مالی خواهد داشت. ما گفته‌ایم به هرکس بخواهد امضا می‌دهیم که پرسپولیس را قهرمان اعلام و لیگ را تمام کنند.»

  پارس‌جنوبی جم: پول نداریم!

در روزی که تمرینات پارس‌جنوبی به دلیل بی‌پولی تا اطلاع ثانوی لغو شد محسن بنگر، مربی این تیم به خبرنگار «فرهیختگان» گفت: «من نمی‌توانم دروغ بگویم و ما هم برای لغو لیگ نامه را امضا کردیم. دلیلش هم این است که ما نه‌تنها نمی‌توانیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم بلکه حتی پول خرید آب معدنی هم نداریم و مدیران هم دنبال انحلال تیم هستند و طبعا لغو لیگ به نفع ماست.»

نویسنده : مسعود خاموشی ،روزنامه نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار