• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۵
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
علیرضا رضایی در گفت‌وگو با «فرهیختگان»:

دانشگاه آزاد همیشه خوش‌حساب بوده/ تمام توان‌مان را در لیگ کشتی می‌گذاریم

تا جایی که اطلاع داریم دانشگاه آزاد اسلامی یکی از تیم‌هایی است که در تمامی رشته‌ها خوش‌حساب بوده و از نظر تامین مالی جزء بهترین تیم‌ها محسوب می‌شود. این تیم سیستم حسابرسی جامعی دارد.

دانشگاه آزاد همیشه خوش‌حساب بوده/ تمام توان‌مان را در لیگ کشتی می‌گذاریم
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، علیرضا رضایی که سال گذشته مدیرفنی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی بود، روز شنبه با اعلام امیرعباس لشگری، رئیس مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان سرمربی این تیم برای لیگ امسال معرفی شد. رضایی نخستین مدال‌آور تاریخ کشتی فوق‌سنگین‌وزن ایران در المپیک ۲۰۰۴ آتن است و سابقه سرمربیگری و مربیگری تیم‌های ملی کشتی را نیز در کارنامه کاری خود دارد. دانشگاه آزاد اسلامی سال گذشته در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان به‌عنوان نایب‌قهرمانی رسید و در لیگ داخلی نیز در جایگاه سوم قرار گرفت. گفت‌وگوی «فرهیختگان» با رضایی را در ادامه می‌خوانید.

شما به‌عنوان سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شدید. قولی برای قهرمانی به مسئولان داده شده است؟

فعلا تفاهمنامه امضا نشده، اما قول می‌دهیم براساس نفراتی که داریم، بهترین شرایط را فراهم کنیم. همکاران خوبی در کنار ما هستند. قرار است با کشتی‌گیران متعهدی هم مذاکره کنیم تا بهترین تیم را داشته باشیم. ما تمام توان‌مان را به‌کار می‌گیریم.

با کدام کشتی‌گیران برای حضور در تیم مذاکره کرده‌اید؟

قطعا برخی کشتی‌گیران سال قبل را حفظ می‎کنیم و با برخی نیز مذاکره کرده‎ایم. اجازه دهید کارها انجام شود، بعدا اسامی را اعلام خواهیم کرد.

فدراسیون زمان شروع لیگ را اعلام کرده‌ است؟

ما کارهای مقدماتی را انجام داده‌ایم و منتظر اعلام مقامات ذی‌صلاح برای شروع مسابقات هستیم.

برخی نگرانی‌ها وجود دارد مبنی‌بر اینکه کشتی به‌عنوان رشته‌‌ای که برخورد دارد موجب می‌شود ویروس گسترش یابد، نظر شما در این‌باره چیست؟

با توجه به اینکه این مساله مهم و تخصصی است، ما منتظر نظر مراجع ذی‌صلاح و ستاد مبارزه با کرونا هستیم. اگر شرایط مهیا باشد، تمرینات را آغاز خواهیم کرد. سلامتی کشتی‎‏گیران برای ما بسیار مهم است، به همین دلیل مطیع دستورات مقامات هستیم.

وضعیت مالی تیم چطور است؟ سال گذشته قراردادهای شما پرداخت شد؟

تا جایی که اطلاع داریم دانشگاه آزاد اسلامی یکی از تیم‌هایی است که در تمامی رشته‌ها خوش‌حساب بوده و از نظر تامین مالی جزء بهترین تیم‌ها محسوب می‌شود. این تیم سیستم حسابرسی جامعی دارد.

با توجه به بحران کرونا، افزایش بودجه برای لیگ امسال درنظر گرفته شده است؟

بله، افزایش بودجه داریم. سال قبل هم به‌طور کامل قراردادها تسویه شده و امیدوارم امسال هم به همین صورت باشد.

و حرف پایانی؟

از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و همین‌طور لشگری که از ورزش قهرمانی به‌ویژه کشتی حمایت کردند، تشکر می‎کنم. امیدوارم بتوانیم با تلاش بچه‌ها هرچه داریم در توان بگذاریم و نمایش خوبی در لیگ داشته باشیم.

* نویسنده:  بهاره محمدی، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار