• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
کورتوا درگفت‌وگو با آس اسپانیا:

قهرمانی لالیگا در استادیوم دی استفانو زیباست

همه بازیکنان از شنیدن خبر پیشرفت ساخت استادیوم دی استفانو بسیار خوشحال شده‌اند. شاید تصور اولیه چیزی در حد بازسازی سانتیاگو برنابئو بود اما حالا متوجه شدیم که یک استادیوم و شاید یک شهر جدید در انتظار ماست

قهرمانی لالیگا در استادیوم دی استفانو زیباست
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دروازه‌بان مطرح تیم فوتبال باشگاه رئال مادرید اسپانیا در گفت‌وگو با روزنامه ورزشی آس تصریح کرد: «همه بازیکنان از شنیدن خبر پیشرفت ساخت استادیوم دی استفانو بسیار خوشحال شده‌اند. شاید تصور اولیه چیزی در حد بازسازی سانتیاگو برنابئو بود اما حالا متوجه شدیم که یک استادیوم و شاید یک شهر جدید در انتظار ماست.» متن این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

  ابراز امیدواری تو برای قهرمانی در لالیگا یک معنی روشن دارد و آن اینکه می‌خواهی در مادرید بمانی.

بله، همین‌طور است. از دید من مشکلی در کار نیست و حتی مسائل مالی هم در یک هفته گذشته به‌طور کامل حل شد. در رئال مادرید می‌مانم و می‌خواهم با این تیم قهرمانی در لالیگا را جشن بگیرم.

تمرین‌ها چطور پیش می‌رود؟

همه چیز عالی است، ما سه روز از چهار روز گذشته را به صورت فشرده تمرین کردیم. در شرایط عادی شاید باعث خشم بازیکنان می‌شد اما حالا همه بازیکنان لذت می‌برند و حتی هنگام اتمام تمرین از مربیان می‌خواهند بیشتر در زمین بمانند و تمرین کنند. دیگر صبر ما تمام شده و برای شروع لالیگا لحظه شماری می‌کنیم. می‌خواهیم با قدرت شروع کرده و در 11 بازی پیش رو به ۱۱ پیروزی قاطعانه دست پیدا کنیم.

  نظرت در مورد آزارد چیست؟

واقعا مرا شگفت‌زده کرده است. در بهترین حالت ممکن به تیم برگشته و من شک ندارم که در ادامه راه به یکی از ستارگان کلیدی تیم تبدیل خواهد شد.

  بازی در استادیوم جدید برای شما یک چالش نیست؟

به‌نظر من این یک موضوع مقابل ما نیست. بازی کردن در استادیومی که نامش نام یکی از اسطوره‌های رئال مادرید است به ما انرژی زیادی خواهد داد. مشکلی در میان نیست و قهرمانی در استادیوم یا بهتر بگویم شهری جدید با این نام برای ما یک افتخار تاریخی محسوب می‌شود.

    آیا در این شرایط خود را در وضعیت بهتری نسبت به بارسلونا می‌بینید؟

در این مورد هیچ شک و تردیدی ندارم، به‌نظرم قطعا از این تیم بهتر هستیم. ستارگان ما را تماشا کنید، یک تیم همیشه کهکشانی که در دوره‌های مختلف فرازونشیب‌هایی داشته اما همیشه در اوج بوده است.

    آیا پیشنهاد از چند باشگاه ایتالیایی جدی نبود؟

نه، هرگز جدی نبود. البته به‌صورت رسمی این پیشنهادها را دریافت کردم اما نمی‌خواستم آنها را جدی بگیرم و از همان ابتدا هم اعلام کردم که هیچ اشتیاقی در کار نیست، به آنها احترام گذاشتم و دوست نداشتم کاری کنم که بیهوده به ادامه مذاکرات امیدوار باشند.

 *  مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار