• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
لواندوفسکی در گفت‌وگو با کیکر:

رئال‌مادرید گزینه خوبی است

رئال‌مادرید گزینه خوبی است و البته در این شرایط مشکل من پول نیست و دوست دارم یک پایان باشکوه و خوب در فوتبال حرفه‌ای خود داشته باشم. اگر در لباس بایرن‌مونیخ به این پایان باشکوه برسند بیشتر خوشحال خواهم شد اما باید شرایط را بررسی کنم و بهترین انتخاب را داشته باشم.

رئال‌مادرید گزینه خوبی است
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، ستاره ۳۱ساله تیم فوتبال بایرن‌مونیخ آلمان در گفت‌وگو با نشریه کیکر برای حضور در رئال‌مادرید ابراز تمایل کرد. متن این گفت‌وگو را درادامه بخوانید.

      شایعه مذاکره رئال‌مادرید با شما هنوز تایید نشده، بهترین مرجع خود شما هستید.

 تایید یا تکذیب آن به‌عهده مدیر برنامه‌های من است. من به‌عنوان یک بازیکن فوتبال در خدمت باشگاه خود هستم و حق ندارم به این چیزها بپردازم. وظیفه من این است که پایبند به قرارداد باشم و تمام تمرکز خود را روی وظیفه خود بگذارم اما مدیر برنامه‌های من با رئال‌مادرید همچنین دو یا سه باشگاه دیگر درحال مذاکره بوده و هست. رئال‌مادرید گزینه خوبی است و البته در این شرایط مشکل من پول نیست و دوست دارم یک پایان باشکوه و خوب در فوتبال حرفه‌ای خود داشته باشم. اگر در لباس بایرن‌مونیخ به این پایان باشکوه برسند بیشتر خوشحال خواهم شد اما باید شرایط را بررسی کنم و بهترین انتخاب را داشته باشم.

     آیا رقم پیشنهادی همان ۲۰میلیون یورو خواهد بود؟

بله این را شنیده‌ام و تکذیب نمی‌کنم. اما تاکید می‌کنم که برایم اهمیتی ندارد. رئال‌مادرید پیشنهاد خوبی داده البته این رقم چند سال پیش می‌توانست پنج‌برابر باشد اما اکنون باید واقع‌بین باشند و بهترین تصمیم را در بهترین زمان بگیرم.

      هواداران رئال‌مادرید سال ۲۰۱۲ و لیگ قهرمانان را فراموش نمی‌کنند!

بله در آن سال چهار بار به رئال‌مادرید گل زدم اما این دلیل نمی‌شود که دشمن مادرید باشم. من به مادرید پیغام دادم و آنها پیغام را دریافت کردند، از آن روز تاکنون تاخیر زیادی داشته‌اند اما من هم بازیکن صبوری هستم.

     ارتباط شما با زیدان چگونه است؟

ارتباطی که باید بین یک بازیکن حرفه‌ای و یک مربی حرفه‌ای درجریان باشد، من نگران شاگردی کردن نزد زیدان نیستم. او مربی بزرگی است و البته همزمان برای همه بازیکنان یک دوست بسیار خوب و حرفه‌ای، کسی از آینده خبر ندارد و شاید در آینده شاگرد او باشم اما همزمان دوست خوبی برای او خواهم بود.

   دربازی مقابل دورتموند خاطرات چهار فصل برای تو زنده شد.

بله، همین‌طور است، یک بازی عجیب بود. ۱۳۰بار برای این تیم بازی کردم و بیشتر از ۷۰ گل به ثمر رساندم. دورتموند تیم باشخصیت و خوبی است و خوشحال هستم که بخشی از زندگینامه من با این اسم گره خورده است.

 *  مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار