• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
اشرف حکیمی در گفت‌وگو با مارکا:

بازیچه یک انتقال دیگر نمی‌شوم

من اجازه نمی‌دهم بازیچه یک انتقال دیگر باشم. شخصیت من منحصربه‌فرد است مثل هر بازیکن دیگر و اگر بخواهم به رئال‌مادرید بازمی‌گردم و اگر بخواهم با دورتموند مذاکره می‌کنم.

بازیچه یک انتقال دیگر نمی‌شوم
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، ستاره تاثیرگذار دورتموند نسبت به شایعات اخیر درخصوص مبادله او با هالند واکنش نشان داد و تاکید کرد به‌هیچ‌عنوان بازیچه یک انتقال دیگر نمی‌شود و می‌خواهد به رئال‌مادرید بازگردد. بازیکن ۲۱ساله مادریدی که اصالتا اهل مراکش است به‌صورت قرضی در ترکیب بروسیادورتموند آلمان بازی می‌کند درجریان بازی اخیر مقابل بایرن‌مونیخ نیز مهره کلیدی تیمش محسوب می‌شد، اما به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر باعث‌شده او در حاشیه قرار بگیرد و مربی دورتموند نیز از ماجراهای اخیر دلخور به‌نظر می‌رسد. گفت‌وگوی مارکا با اشرف حکیمی را بخوانید.

      قرار بر این شده دورتموند درازای داشتن تو و دریافت مبلغی هنگفت هالند را به مادرید تحویل دهد.

واقعا از صحبت کردن دراین‌باره خسته شده‌ام. هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. من اجازه نمی‌دهم بازیچه یک انتقال دیگر باشم. شخصیت من منحصربه‌فرد است مثل هر بازیکن دیگر و اگر بخواهم به رئال‌مادرید بازمی‌گردم و اگر بخواهم با دورتموند مذاکره می‌کنم. به قرارداد خود با رئال‌مادرید پایبند و متعهد خواهم بود اما از آنها می‌خواهم با شخصیت و حرف‌های من بازی نکنند. من دوست ندارم بخشی از پولی باشم که دورتموند درازای هالند دریافت می‌کند.

    به هر حال مدیربرنامه تو هم می‌داند که اکنون می‌تواند پول خوبی به جیب بزند و برای تو هم درآمدزا خواهد بود.

برای من همه‌چیز پول نیست، دوست ندارم سال‌ها بعد در بیوگرافی من نوشته شود رئال‌مادرید درازای مبلغی به‌علاوه حکیمی موفق شد هالند را بخرد. من یک اسم نیستم که به‌علاوه یک عدد بشود. من یک فوتبالیست هستم که دوست دارم قیمت خود را بدانم و برای آینده خود تصمیم بگیرم.

    آیا همزمان از باشگاه‌های دیگر پیشنهاد داری؟

بله، من اهل بازارگرمی نیستم و اینها شایعه نیست. همه می‌دانند که اینترمیلان سخت به‌دنبال راهی برای به خدمت گرفتن من است و آنها بارها با رئال‌مادرید مذاکره کرده‌اند. از طرفی دو باشگاه انگلیسی هم با مدیربرنامه‌های من مذاکره کرده‌اند و همه‌چیز رسمی و شفاف است. اگر من به سود رئال‌مادرید نیستم می‌توانند مرا بفروشد. به آنها ثابت کرده‌ام، همچنین به زیدان که می‌توانم مهره کلیدی برای تیم باشم و امیدوارم آنها نیز منطقی و منصفانه و البته عادلانه تصمیم بگیرند.

   از فوتبال در آلمان راضی هستی؟

جهان فوتبال کوچک شده است و به‌نظر من تفاوت خیلی مشهودی بین فوتبال آلمان یا فوتبال اسپانیا و انگلیس وجود ندارد، مهم خود بازیکن است که بتواند با شرایط خاص خود سازگار باشد و بتواند با هم‌تیمی‌های جدید اوج بگیرد و راه پرواز با آنها را بلد باشد. از نظم حاکم بر فوتبال آلمان لذت می‌برم چیزی که البته در اسپانیا کمتر است. اما درهر حال چندان از هم دور نیستند. اگر قرار شد در دورتموند بازی کنم تصمیم دارم با این لباس دوست‌داشتنی به ادامه فوتبال بپردازم و از آن لذت ببرم، همین.

*  نویسنده :   مترجم:  بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها