• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آقامیری تأکید کرد

لزوم گسترش امکانات دانشگاهی برای دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر لزوم گسترش امکانات دانشگاهی و ایجاد فضای فیزیکی مناسب برای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تأکید کرد.

لزوم گسترش امکانات دانشگاهی برای دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که صبح امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: در مدت 19 ماهی که مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران را بر عهده گرفته ام، از دکتر ابطحی درس آموخته ام و باید گفت که دلسوزی دکتر ابطحی برای کار و تلاش بسیار ستودنی است.

وی ادامه داد: انتخاب جایگزین دکتر ابطحی بسیار سخت بود، چرا که دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از دانشگاه های برتر علوم پزشکی کشور است و انتخاب سرپرست این دانشگاه باید به دقت انجام می شد. این موضوع به قدری حساس بود که دکتر طهرانچی یکی از معاونان خود را برای این دانشگاه انتخاب کرد. دکتر نگاهداری توان سازمانی و سازمان دهی خوبی دارد.

دکتر آقامیری با تأکید بر گسترش امکانات دانشگاهی و ایجاد فضای فیزیکی مناسب برای دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، خاطرنشان کرد: امکانات این دانشگاه مناسب است و باید تلاش کنیم آن را به سطح مطلوب برسانیم. دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران جزو بهترین دانشکده ها هستند و تلاش داریم با ایجاد امکانات مناسب این درخشندگی را بیشتر کرده و از پتانسیل های این دانشگاه در سطح کشور بهره ببریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پایان برای رؤسای پیشین دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و دکتر بابک نگاهداری در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار