• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
با حضور دکتر ولایتی؛

روند تکمیل و احداث ساختمان جدید الاحداث ۳۵۰ تختخوابی بیمارستان مسیح دانشوری بررسی شد + تصاویر

ساختمان امام حسن مجتبی (ع) بیمارستان مسیح دانشوری با ۳۵۰ تخت بیمارستانی در حال تکمیل و جهت ارائه خدمات به بیماران در حال ساخت است.

روند تکمیل و احداث ساختمان جدید الاحداث ۳۵۰ تختخوابی بیمارستان مسیح دانشوری بررسی شد + تصاویر
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»،  با حضور جمعی از مدیران بیمارستان مسیح دانشوری و کادر فنی پروژه ساختمان جدید الاحداث، روز شنبه ۳ خرداد، جلسه بررسی روند احداث ساختمان امام حسن مجتبی (ع) که می‌تواند در ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های این مرکز در رسیدگی و ارائه خدمات به بیماران بسیار موثر باشد، به ریاست دکتر ولایتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر ولایتی با اشاره به اقدامات گسترده و فراگیر بیمارستان برای درمان بیماران کرونایی گفت: تمامی کادر درمانی و همکاران مرکز در جبهه مقابله با ویروس کرونا، شبانه روزی و دلسوزانه فعالیت نمودند و در ادامه نیز روند اقدامات و فعالیت‌ها در تمامی زمینه‌ها و از جمله این پروژه باید به سرعت توسعه یابد و تکمیل و بهره برداری از این ساختمان نیز نقش بسیار مهمی در رسیدگی به بیماران مختلف خواهد داشت.

در ادامه این جلسه کادر فنی و مهندسان پروژه گزارشی از روند اقدامات انجام شده و فعالیت‌های پیش رو ارائه نمودند و اعلام شد به زودی ۱۲۰ تخت بیمارستانی این ساختمان قابل بهره برداری خواهد بود و عملیاتی شدن تا مرحله ۳۵۰ تختخواب نیز به سرعت در حال اجرا است.

این پروژه با همت و مشارکت وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه و جمعی از خیرین حوزه سلامت در حال اجرا و آماده سازی است که با بهره برداری از آن، مجموعه ظرفیت تخت‌های این بیمارستان به ۷۷۷ تخت خواهد رسید که می‌تواند نقش موثری را برای خدمت به بیماران و به ویژه در شرایط اضطراری مانند بحران شیوع کرونا ایفا نماید.

دکتر ولایتی در پایان این جلسه و بار دیگر بر سرعت بخشیدن به روند اجرایی اقدامات تاکید کرد و اظهار امیدواری نمود با همراهی خیرین و همچنین مسئولان دستگاه‌های مربوطه شاهد تسریع فعالیت‌ها در این خصوص باشیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار