• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

کسب رتبه برتر کتاب تالیف شده توسط دانشجو و استاد دانشگاه آزاد در جشنواره دکتر حسابی

کتاب تالیف شده توسط دانشجو و استاد دانشگاه آزاد رتبه کتاب برتر جشنواره دکتر حسابی را کسب کرد.

کسب رتبه برتر کتاب تالیف شده توسط دانشجو و استاد دانشگاه آزاد در جشنواره دکتر حسابی
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»،  کتاب آشنایی با نرم افزار Minitab.14 و کاربرد آن در آمار، بیومتری و طرح های کشاورزی، تألیف سیدعلیرضا سیدمحمدی دانشجوی مقطع دکترا رشته ژنتیک و اصلاح نباتات و مجتبی علوی فاضل دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز که توسط انتشارات این دانشگاه چاپ شده است، پس از داوری و اخذ امتیاز عالی از کمیته داوران جشنواره دکتر حسابی به عنوان کتاب برتر این جشنواره برگزیده شد. این کتاب همچنین برنده جایزه پژوهشگر برتر، لوح تقدیر نفیس و جایزه ویژه جشنواره مذکور شد.

جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه دکتر حسابی در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های ایران برگزار می‌شود.

هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه بندی پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران یا توسط دانشجویان ایرانی، در یک مجموعه واحد و به صورت منظم و دوره ای است.

علاوه بر پایان نامه های دانشگاهی، شرکت کنندگان می توانند در محورهای طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی را نیز برای شرکت در جشنواره دکتر حسابی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار

خبرهای روزنامه فرهیختگانمرتبط ها