• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
با حضور حجت الاسلام خسرو پناه

سومین جلسه هیات اندیشه ورز واحد علوم و تحقیقات برگزار شد

سومین جلسه هیات اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات با حضور معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

سومین جلسه هیات اندیشه ورز واحد علوم و تحقیقات برگزار شد
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد علوم و تحقیقات، سومین جلسه هیات اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات روز یکشنبه 28 اردیبهشت با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از استادان فرهیخته حوزه علوم انسانی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه دکتر خسروپناه پس از تقدیر از مباحث مفید مطرح شده در جلسه پیشین هیات اندیشه ورز در خصوص برگزاری دوره های پست دکتری، بر ضرورت راه اندازی این دوره ها در واحد علوم و تحقیقات تأکید کرد.

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به امکان جدید برگزاری دوره های مجازی در واحد علوم و تحقیقات، گفت: این عرصه ابزاری مهم برای تحقق برنامه های توانمندسازی دانشجویان و استادان است.

همچنین اعضای هیأت اندیشه ورز به مباحثی از جمله ورود عملی هیأت اندیشه ورز در فضاهای بحرانی، مدیریت دانش، استفاده از فرصت ایجاد شده برای جذب و تحصیل دانشجویان خارجی به صورت مجازی و تولید درس گفتارهای مجازی توسط واحدعلوم و تحقیقات، بررسی دقیق مسائلی چون اصلاح فرآیندهای اداری، آموزشی و پژوهشی و چابک سازی اشاره کردند.

گفتنی است، دکتر سلیمانی معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات، در این جلسه گزارش جامعی از فعالیت های گسترده واحد در زمینه اجرای برنامه آموزش مجازی ارائه داد و اعضای هیأت نیز از تلاشهای انجام شده تقدیر کردند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار