• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
«فرهیختگان» گزارش می‌دهد؛ یک قرارداد، مانع حضور رئیس سابق موتورسواری در استقلال

صیدانلو: بازنشسته نیستم، حضورم را نه تایید می‌کنم نه تکذیب

محمود صیدانلو در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درخصوص اینکه آیا او سرانجام به‌عنوان مدیر کمیته اداری- مالی استقلال انتخاب خواهد شد یا خیر، گفت: «اجازه می‌خواهم تا یک‌هفته دیگر در این‌مورد صحبت کنیم، درحال‌حاضر نمی‌توانم درمورد این موضوع و تایید یا رد آن صحبتی داشته باشم.»

صیدانلو: بازنشسته نیستم، حضورم را نه تایید می‌کنم نه تکذیب
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، چندی پیش از حضور محمود صیدانلو، رئیس پیشین فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در باشگاه استقلال به‌عنوان مدیر اداری و مالی این باشگاه خبر دادیم تا به‌نوعی جایگزین هادی مباشری در جمع آبی‌پوشان مشخص شود و این درحالی است که صیدانلو طبق ادعای برخی رسانه‌ها مدتی پیش به‌خاطر بازنشستگی جای خود را به مازیار ناظمی مدیر کل سابق ارتباطات وزارت ورزش (به‌عنوان سرپرست) داد تا علی‌الظاهر منعی برای حضور در باشگاه استقلال نداشته باشد. هرچند خودش هم از آن دسته از استقلالی‌های قدیمی به‌شمار می‌رود و از سویی نیز معتقد است حکمی برای بازنشسته بودن او ابلاغ نشده و به دستش نرسیده است.

از سوی دیگر صیدانلو از دوستان قدیمی و به‌نسبت صمیمی احمد سعادتمند به‌شمار می‌رود و از دایره افراد معتمد مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش محسوب می‌شود، یعنی از آن دسته افرادی که طی این چندسال اخیر همراه سایر افراد معتمد همواره هرجایی که نیاز به مدیران ارشد داشت، ورود کرده‌اند و به‌نوعی کار را دردست گرفته‌اند.

با همه این اوصاف از راهروهای وزارت ورزش شنیده می‌شود که صیدانلو به‌نوعی با یک منع قانونی برای حضور در استقلال مواجه شده که البته این موضوع ارتباطی به بازنشسته بودن او ندارد. طبق شنیده‌های «فرهیختگان» زمانی که صیدانلو در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مشغول به فعالیت بود، قراردادی منعقد کرد که حالا با ابهام مواجه شده و او را دچار دردسر کرده است، هرچند به‌نظر نمی‌رسد این موضوع خیلی هم حاد باشد و به‌نوعی برخی مسائل پشت‌پرده باعث شده چنین سدی مقابل صیدانلو برای حضور در استقلال ایجاد شود.

چندی پیش هادی مباشری، معاون اداری باشگاه استقلال با این سمت خداحافظی کرد و حالا سعادتمند قصد دارد با ادغام دو کمیته مالی و اداری هرچه سریع‌تر این کمیته را به محمود صیدانلو بسپارد. نکته قابل‌توجه اینکه صیدانلو و سعادتمند به‌جز حضور مشترک و همزمان در وزارت ورزش در دانشکده تربیت بدنی نیز با یکدیگر هم‌دوره بوده‌اند و به‌نظر می‌رسد این همکاری‌ها باعث شده است مدیرعامل جدید استقلال افراد معتمدش را برای یکی از حساس‌ترین پست‌های استقلال درنظر بگیرد.

 صیدانلو: یک‌هفته زمان بدهید!

برای پیگیری ماجرا سراغ رئیس سابق فدراسیون موتورسواری رفتیم. محمود صیدانلو در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درخصوص اینکه تا چه اندازه موضوع صحت دارد و اینکه آیا او سرانجام به‌عنوان مدیر کمیته اداری- مالی استقلال انتخاب خواهد شد یا خیر، گفت: «اجازه می‌خواهم تا یک‌هفته دیگر در این‌مورد صحبت کنیم، درحال‌حاضر نمی‌توانم درمورد این موضوع و تایید یا رد آن صحبتی داشته باشم.»

صیدانلو درباره اینکه چنین پیشنهادی به او شده است یا خیر، گفت: «خیلی پیشنهادها می‌شود و باید آنها را بررسی کرد، اما به‌طور خاص درخصوص استقلال نمی‌توانم صحبتی داشته باشم و یک هفته فرصت می‌خواهم در این‌باره با شما حرف بزنم.»

وی درباره اینکه بازنشسته بودن وی درصورت حضور در استقلال برای او منع قانونی ایجاد نمی‌کند، تاکید کرد: «هنوز بازنشسته نشده‌ام، اما تابع قانون هستم و هرچه قانون و مقررات بگوید می‌پذیرم، البته تا الان که با شما صحبت می‌کنم چنین ابلاغی به من نرسیده است.»

 * نویسنده: محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار