• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
«فرهیختگان» بررسی کرد؛ قرار است کارگزار برند قرمزها 40 درصد از مبلغ توافق شده را بگیرد؟

سهم سالیانه پرسپولیس از 110 میلیارد کمتر نمی‌شود

خبرنگار «فرهیختگان» این سوال را از مسئولان آتیه داده‌پرداز و همچنین باشگاه پرسپولیس پرسید که آیا این مبلغ 110 میلیارد هم شامل درآمدهای باشگاه می‌شود یا خیر؟ که هر دو طرف آن را رد کردند.

سهم سالیانه پرسپولیس از 110 میلیارد کمتر نمی‌شود
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، قرارداد جدیدی که پرسپولیس با کارگزار برند به امضا رسانده این روزها شبهات زیادی میان اهالی رسانه و هواداران سرخ ایجاد کرده است و هر روز اخبار جدیدی راجع‌به الحاقیه‌ای که به قرارداد قبلی اضافه شده در رسانه‌ها مطرح می‌شود.

در جدیدترین موضوعی که از گوشه و کنار شنیده می‌شود بحث پولی است که طرفین ادعا کرده‌اند قرار است به‌صورت سالیانه به باشگاه پرسپولیس پرداخت شود. در روزی که الحاقیه جدید به قرارداد اضافه و به‌امضای طرفین درآمد گفته شد که آتیه داده‌پرداز موظف است در طول سال مبلغ 110 میلیارد تومان به‌عنوان کف قرارداد به سرخ‌ها پرداخت کند، اما وجود بندی که شرکت کارگزار را در درآمدهای باشگاه شریک می‌کند این شائبه را ایجاد کرد که قرار است از این مبلغ 110 میلیارد تومان هم درصدهای مشخصی کسر و سپس سهم پرسپولیس واریز شود.

در این قرارداد آمده است که این درصد به‌صورت پلکانی از سرخ‌ها دریافت می‌شود و از 20 درصد آغاز شده و درآمدهای بالای 50 میلیارد شامل 40 درصد کسری خواهد شد. در این صورت اگر قرار بر این باشد که 110 میلیارد سالیانه هم شامل درآمدهای باشگاه شود یعنی مبلغی در حدود 60 میلیار سهم باشگاه می‌شود که این رقم تفاوت بسیاری با مبلغ عنوان شده خواهد داشت.

خبرنگار «فرهیختگان» دیروز این خبر را مورد بررسی قرار داد و این سوال را از مسئولان آتیه داده‌پرداز و همچنین باشگاه پرسپولیس پرسید که آیا این مبلغ 110 میلیارد هم شامل درآمدهای باشگاه می‌شود یا خیر؟ که هر دو طرف آن را رد کردند.

 آتیه: دریافتی پرسپولیس از 110 میلیارد کمتر نمی‌شود

در ابتدا این موضوع را با یکی از مسئولان رسانه‌ای کارگزار برند باشگاه پرسپولیس در میان گذاشتیم که تایید کرد شرکت موظف است مبلغ 110 میلیون تومان را در طول سال به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند و قرار نیست که از این پول مبلغی کسر شود و تحت هر شرایط آتیه موظف به پرداخت حداقل این مبلغ در طول یک سال است.

 یلوه: درآمد مازاد بر 110 میلیارد شامل کسری می‌شود

برای اینکه این موضوع را از طرف باشگاه پرسپولیس هم پیگیری کرده باشیم با معاون مالی باشگاه تماس گرفتیم تا از صحت‌وسقم این ادعا با خبر شویم. یلوه در پاسخ به این سوال «فرهیختگان» گفت: «در این الحاقیه جدیدی که به قرارداد قبلی اضافه شد، یکی از مهم‌ترین بندهایی که آورده شد پولی است که به‌عنوان کف مبلغ قرارداد از سوی شرکت کارگزار باید به پرسپولیس تزریق شود. این مبلغ 110 میلیارد نقطه شروع قرارداد ما با آتیه داده‌پرداز است و درآمدهای مازاد بر این 110 میلیارد شامل درصدی می‌شود که از آن یاد می‌کنید.»

او ادامه داد: «این درصدی که از آن صحبت می‌شود هم به‌صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند و از 20 تا 40 درصد بر مبنای درآمدهای کسب شده لحاظ می‌شود. این را هم بگویم که تمامی ضمانت‌های لازم از شرکت کارگزار گرفته شده و جای هیچ نگرانی‌ای برای باشگاه و هواداران وجود ندارد.»

 * نویسنده: آرش محمدی، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار