• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
محمد صلاح در گفت‌وگو با سان‌لندن:

بله، مادرید به‌دنبال من بود

تیم فوتبال رئال‌مادرید به من علاقه داشت و ازطریق مدیر بخش ورزشی این باشگاه با مدیربرنامه‌های من چندبار مذاکره رسمی صورت گرفت. مبلغ پیشنهادی آنها جالب و البته وسوسه‌انگیز بود.

بله، مادرید به‌دنبال من بود
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، ستاره تیم فوتبال لیورپول انگلیس در گفت‌وگو با روزنامه انگلیسی بااشاره به افشاگری اخیر یکی از مربیان پیشین تیم ملی مصر تایید کرد که باشگاه رئال‌مادرید به‌دنبال خرید او بود ولی پیشنهاد ارزشمند آنها به‌خاطر ارزش بالای لیورپول رد شد. متن مصاحبه محمد صلاح با سان را در ادامه می‌خوانید.

     شایعه پیشنهاد رسمی رئال‌مادرید به مدیربرنامه شما در سال ۲۰۱۸ صحت دارد؟

بله، همین‌طور است. تیم فوتبال رئال‌مادرید به من علاقه داشت و ازطریق مدیر بخش ورزشی این باشگاه با مدیربرنامه‌های من چندبار مذاکره رسمی صورت گرفت. مبلغ پیشنهادی آنها جالب و البته وسوسه‌انگیز بود اما درهرحال با مشورتی که با دوستان خود و چند مشاور مهم در لیورپول داشتم، تصمیم گرفتم در این تیم بمانم.

    آیا چهره اصلی علاقه‌مند به تو شخص زیدان بود؟

بله، همین‌طور است. زیدان بارها به‌صورت تلفنی با من صحبت کرد و این برای من بسیار ارزشمند بود. برای او احترام زیادی قائل هستم و البته اعتراف می‌کنم که هر بازیکنی دوست دارد در یکی از باشگاه‌های بزرگ دنیا مثل رئال‌مادرید بازی کند اما من هم امروز عضو یکی از این باشگاه‌های بزرگ دنیا هستم به‌نام لیورپول.

یورگن کلوپ دراین خصوص دلخور بود؟

در همان زمان در این‌باره مذاکره شد و او به من اجازه داد به راحتی مذاکره کنم. مربیان حرفه‌ای قوانین را به‌خوبی می‌دانند و همیشه به خود و بازیکنان اجازه می‌دهند ضمن رعایت قوانین از تمام حقوق خود استفاده کنند. کلوپ مربی بزرگی است و اتفاقا دراین خصوص با من مشورت کرد. از او بسیار ممنونم. او باعث شد در ادامه راه بیشتر درخشش داشته باشم، هرچند فوتبال همیشه پستی‌وبلندی خود را دارد، مثل زندگی و نمی‌توانیم همیشه در اوج باشیم.

     مقصد بعدی می‌تواند مادرید باشد یا همچنان بر قرارداد خود با لیورپول متعهد هستید؟

کسی از آینده باخبر نیست اما تلاش می‌کنم مهره خوبی برای تیم خود باشم و احتمال تمدید قرارداد با لیورپول از همه گزینه‌ها بیشتر است. به‌هرحال این را حق خود می‌دانم که هر پیشنهادی را به‌دقت بررسی کنم و بهترین انتخاب را برای آینده خود و خانواده‌ام داشته باشم. من به قرارداد با لیورپول پایبند هستم و نمی‌خواهم هواداران این‌طور تصور کنند که پول برایم اهمیت دارد، برای من در قدم اول اعتبار و آبرو مهم است و این آبرو را از لیورپول هدیه گرفته‌ام.

* نویسنده:   مترجم: بابک سرانی‌آذر

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار