• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

ویژه نامه «مکتب حاج قاسم» روی کیسوک‌های روزنامه‌فروشی

ویژه نامه «مکتب حاج قاسم» مجموعه ای از گفتارها، گفتگوها و یادداشت های شخصیت های مهم داخلی و بین المللی پیرامون حاج قاسم سلیمانی است که به مناسبت «روز قدس» منتشر می شود.

ویژه نامه «مکتب حاج قاسم» روی کیسوک‌های روزنامه‌فروشی
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، ویژه نامه «مکتب حاج قاسم» مجموعه ای از گفتارها، گفتگوها و یادداشت های شخصیت های مهم داخلی و بین المللی پیرامون زندگی  و زمانه، ویژگی های شخصیتی و فرماندهی، تاثیرات داخلی و منطقه ای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که به مناسبت «روز قدس» منتشر می شود.

ویژگی های شهید سلیمانی در کلام رهبری، زندگینامه و بیان خاطراتی از سالهای نوجوانی و جوانی حاج قاسم، همراهی ایشان با انقلاب، نکاتی ناشنیده از سالهای حضور و فرماندهی لشکر ثارالله در دفاع مقدس، فرماندهی امنیت جنوب شرق کشور در سالهای پس از جنگ، آغاز فرماندهی سپاه قدس و فعالیت های فرامرزی شهید سلیمانی، حضور و همراهی مجاهدان افغانستانی، روایت هایی از جنگ 33 روزه، جزییاتی از جنگ با تکفیری ها و سقوط داعش و مبارزه در عراق و سوریه، همراهی با مقاومت در یمن، دیپلماسی و سیاست خارجه شهید سلیمانی و ویژگی های شخصیتی این شهید بزرگوار در خاطرات یاران و نزدیکان ایشان بخش های مختلف این ویژه نامه را تشکیل می دهند.

ویژه نامه «مکتب حاج قاسم» شامل گفتگوهایی با آیت الله رئیسی، سیدحسن نصرالله، شیخ بدرالدین حسون، دکتر علی اکبر ولایتی، حجت الاسلام هاشم الحیدری، نوری المالکی، سردار عزیز جعفری، محمد محقق، منوچهر متکی، حسین امیرعبداللهیان، محمد شریعتمدار، حسین شیخ الاسلام، خالد قدومی، سردار فلاح زاده و ... است.

همچنین گفتارهایی از صباح زنگنه، حجت الاسلام حاجی صادقی، داریوش ارجمند، پرویز امینی، محمدباقر خرمشاد و... را در این ویژه نامه می خوانیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار