• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
دکتر طهرانچی:

ستاد ملی کرونا دانشگاه آزاد را با نگاه به وضعیت و ظرفیتش مورد توجه قرار دهد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: به رغم اینکه با وزارت علوم و ستاد ملی کرونا نامه نگاری کردیم که شرایط ما را برای ارائه خدمات مطلوب ببینند اما متأسفانه در این راستا با ما هیچ مذاکره ای نداشتند و ما در این باره گله مند هستیم.

ستاد ملی کرونا دانشگاه آزاد را با نگاه به وضعیت و ظرفیتش مورد توجه قرار دهد
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگویی با بیان اینکه جهش تولید در دانشگاه آزاد با ایجاد سراهای نوآوری و مدارس عالی مهارت رقم می خورد، گفت:  ۲ جزء حرکت دانشگاه آزاد در سال جهش تولید راه اندازی سراهای نوآوری و مدارس عالی مهارت در سطح کشور است زیرا  بستر سازی این شعار با ید توسط دانشگاه ها انجام شود.

بزودی سرای نوآوری صنایع خلاق راه اندازی می شود

وی افزود: بزودی این دانشگاه سرای نوآوری صنایع خلاق را در دانشکده هنر در چهارراه فلسطین و سرای نوآوری تخصصی را در طول تابستان سال جاری افتتاح خواهد کرد.

طهرانچی تصریح کرد: دانشگاه آزاد با سایر دانشگاه ها تفاوت دارد زیرا پراکندگی که در این دانشگاه وجود دارد از اهمیت بسزایی برخوردار است که در این رابطه از ستاد ملی کرونا درخواست داریم این دانشگاه را با نگاه به وضعیت و ظرفیتی که دارد مورد توجه قرار دهد به طوری که اکنون در بیش از 100 شهر وضعیت سفید اعلام می شود و دانشگاه آزاد نیز در بیشتر شهرها دارای واحد دانشگاهی است و این توانایی را دارد که به دانشجویان ارائه سرویس در حوزه آموزش دهد.

 از وزارت علوم و ستادملی کرونا گله مند هستیم

وی ادامه داد: علی رغم اینکه با وزارت علوم و ستاد ملی کرونا نامه نگاری کردیم که دانشگاه آزاد ماهیتا یک دانشگاه متفاوتی است و شرایط ما را برای ارائه خدمات مطلوب ببینند اما متأسفانه در این راستا با ما هیچ گونه مذاکره ای نداشتندو ما در این باره گله مند هستیم.

 دانشجویان دروس جبرانی خود را در شهر محل سکونت بگذرانند

طهرانچی اضافه کرد: در هر شهری که اعلام وضعیت سفید کنند و اجازه فعالیت دانشگاهی داده شود دانشجویان آن شهر که مربوط به هر دانشگاهی در کشور هستند می تواند موضوعات آزمایشگاهی ، آموزشی و بخش هایی از دروس جبرانی خود را در واحد دانشگاه آزاد بگذرانند زیرا بعد از اتمام ترم تحصیلی نمرات جابه جا خواهد شد در واقع باید بگویم اکنون یک طرح تعاون بین واحدها را آماده کرده و زیرساخت آن نیز تکمیل شده است و منتظر اجازه فعالیت از سوی ستادملی کرونا هستیم./ فارس

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار