• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

«رفیق» ابن‌سینا روی آنتن شبکه امید

ویژه‌برنامه «رفیق» با مشارکت فرهنگ‌سرای ابن‌‌سینا سحرگاه و شامگاه ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه امید می‌رود.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سارا هوشمندی رئیس روابط عمومی فرهنگ‌سرای ابن‌سینا با اعلام  این که ویژه‌برنامه «رفیق» با مشارکت فرهنگ‌سرای ابن‌‌سینا سحرگاه و شامگاه ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه امید می‌رود، گفت: این برنامه ویژه نوجوانان از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و مسائل مربوط به این گروه سنی را مورد واکاوی قرار می‌دهد. بیان مباحث روان‌شناسی و مسائل مربوط به نوجوانان و جوانان توسط دکتر محمدکاظم زاده از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به آنها پرداخته می‌شود.

وی افزود: برای 30 شب ماه مبارک رمضان 30 موضوع نظیر فلسفه دوستی و رفاقت در اسلام، وفاداری، رازداری، معرفت و... برای نوجوانان در نظر گرفته شده که با بحث‌های کارشناسان برای جوانان روزه‌دار تبیین خواهد شد.

به گفته هوشمندی، همچنین در برنامه رفیق بخش‌های نمایش، حکایت و تلاوت قرآن نیز وجود دارد که بر مبنای موضوعات برنامه است.

بنا به اعلام رئیس روابط عمومی فرهنگ‌سرای ابن‌سینا، همچنین بر اساس موضوع برنامه، مهمانانی از سیاسیون، هنرمندان و قهرمانان ورزش کشور در برنامه حضور خواهند داشت و جهادگران کادر درمان نیز از دیگر مهمانان ویژه برنامه رفیق هستند.

هوشمندی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه «رفیق» که با مشارکت فرهنگ‌سرای ابن‌سینا و شبکه امید تهیه شده را مرتضی پرنیان و فاطمه کیاپاشا در نوبت یک‌ساعت قبل از افطار و سعید شهبازی در نوبت سی‌دقیقه قبل از اذان صبح بر عهده دارند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار