• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

خشم ترامپ از پیشتازی بایدن در نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند دونالد ترامپ از شنیدن نتایج نظرسنجی که در آن جو بایدن از وی پیشی گرفته بسیار خشمگین شده است.

خشم ترامپ از پیشتازی بایدن در نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، واشنگتن پست  نوشت رئیس جمهور ترامپ علاقه ای به شنیدن اخبار بد ندارد و زمانی که از دستیاران خود شنید، جو بایدن در نظر سنجی ها از او پیشی گرفته است به صورت غیرعادی ناراحت شد.

این نظرسجنی توسط «آر ان سی» و ستاد انتخاباتی ترامپ صورت گرفته که نشان می دهد او  از جو بایدن نامزد اصلی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری عقب افتاده است.

بنابر گفته دو منبع آگاه به واشنگتن پست، وقتی ترامپ نتایج نظرسنجی و اخبار مروبط به واکنش کاخ سفید به شیوع ویروس کرونا را شنیده است از نظر روانی به شکل «بسیار ناپسندی»  به هم ریخته  و بر سر «براد پارسکل» مدیر ستاد انتخاباتی خود خشمگینانه داد زده است.

ترامپ روز چهارشنبه در واکنش به نتایج نظرسنجی  در مصاحبه ای گفت: به نظرسنجی‌هایی که نشان می‌دهد جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 پیشتاز است، اعتقادی ندارم.

وی در ادامه افزود: تصور نمی‌کنم انتخابات ریاست جمهوری 2020 به یک رفراندوم و همه پرسی درباره نحوه عملکرد من برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تبدیل شود. البته من از اینکه معاون رئیس جمهور سابق آمریکا عملکرد خوبی داشته، متعجب شدم.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، برد پارسکل بعدا برای آرام کردن ترامپ نتایج جدیدی از نظرسنجی را به او نشان می دهد که اخبار آن خوشایند ترامپ بوده است و با واکنش مثبت رئیس جمهور آمریکا مواجه می شود. /تسنیم

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار