• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
پزشک یکی از بیمارستان‌های استان قم:

بسیاری از مبتلایان به کرونا هیچ‌کدام از علائم قبلی را ندارند

دهدشتی گفت: بسیاری از موارد جدید که برای تست و تشخیص بیماری به مراکز درمانی استان قم مراجعه می‌کنند، هیچ‌کدام از علائم قبلی را ندارند و حتی خیلی از آنها هیچ علامتی ندارند. واقعا ویروس ناشناخته‌ای است.

بسیاری از مبتلایان به کرونا هیچ‌کدام از علائم قبلی را ندارند
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، فاطمه دهدشتی یکی از پزشکان حاضر در بیمارستانی در استان قم گفت‌وگو کردیم تا از صحت و سقم ادعا‌‌های اخیر و شرایط و علائم جدید مبتلایان به کرونا مطلع شویم.

او در این‌باره به «فرهیختگان» گفت: «متاسفانه بسیاری از موارد جدید که برای تست و تشخیص بیماری به مراکز درمانی استان مراجعه می‌کنند، هیچ‌کدام از علائم قبلی را ندارند و حتی خیلی از آنها هیچ علامتی ندارند. فردی به‌هردلیل مراجعه می‌کند و بعد از سی‌تی‌اسکن، مشخص می‌شود که مبتلاست و خودش هم اطلاعی ندارد. تعداد زیادی از مبتلایان دچار مشکلات گوارشی، گوش‌درد و علائمی از ‌این ‌دست هستند که هیچ‌کدام از آنها علائم اولیه که برای کرونا عنوان شده بود، نیست. ما خودمان هم نمی‌دانیم الان دقیقا چه کسانی مبتلا هستند و چه کسانی نیستند، برای همین هرکسی با هر علامتی مراجعه می‌کند، پزشک او را برای گرفتن عکس سی‌تی‌اسکن ارجاع می‌دهد. واقعا ویروس ناشناخته‌ای است و مشخص نیست تابه‌حال چه کسانی مبتلا شده‌ و چه کسانی مصون مانده‌اند.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار