• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

موافقت رئیس ناپولی برای خرید آزمون

به نظر می‌رسد پس از سه ماه تلاش مدیر ورزشی باشگاه ناپولی و گتوسو، سرمربی تیم، سرانجام دی لورنتیس، رئیس باشگاه نیز برای خرید آزمون موافقت خود را اعلام کرده و به زودی مذاکرات نهایی برای این انتقال انجام خواهد شد.»

موافقت رئیس ناپولی برای خرید آزمون
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سردار آزمون مدت‌هاست مورد توجه باشگاه ناپولی ایتالیا قرار گرفته و بر اساس نوشته رسانه‌های این کشور نمایندگان این باشگاه در چندین نوبت بازی‌های او را از نزدیک زیر نظر داشته‌اند و حتی در ژانویه خرید او در برنامه‌های باشگاه قرار گرفته است.

روزنامه کوریره دلو اسپورت در شماره امروز خود نوشت:«مدت‌ها از زمانیکه ناپولی برای نخستین بار بصورت جدی خرید سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ را مورد بررسی قرار داد، می‌گذرد. آنها بدنبال به خدمت گرفتن این مهاجم با قیمتی منطقی هستند و البته یکی از مشکلات تیم پر بودن سهمیه بازیکنانی بود که پاسپورت اروپایی ندارد. حالا به نظر می‌رسد پس از سه ماه تلاش مدیر ورزشی باشگاه و گتوسو، سرمربی تیم، سرانجام دی لورنتیس، رئیس باشگاه نیز برای خرید آزمون موافقت خود را اعلام کرده و به زودی مذاکرات نهایی برای این انتقال انجام خواهد شد.»

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار