• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
صدای برخی از ستاره‌های پرسپولیس درآمد

چرا بازیکنان گزینشی به باشگاه رفتند؟

یک منبع آگاه به «فرهیختگان» خبر داد که برخی بازیکنان از جمله یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم به خاطر مسائل مالی و برخی چالش‌ها با مسئولان فعلی و البته تلاش باشگاه برای کاهش قراردادها به بهانه تعطیلی مسابقات، علاقه‌ای به انتشار این پست نداشته‌اند و به اصرار سایر نفرات دست به این اقدام زده‌اند.

چرا بازیکنان گزینشی به باشگاه رفتند؟
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دیروز در رسانه‌ها اعلام شد جلسه‌ای روز جمعه در باشگاه پرسپولیس بین سرپرست جدید باشگاه و مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره با چهار تن از بازیکنان تیم در خصوص مشکلات مالی بازیکنان خصوصا مطالبات و پاداش‌هایی که طلب دارند، برگزار شده است. البته طبق پیگیری‌های «فرهیختگان» ظاهرا این جلسه روز پنجشنبه برگزار شده و مدیران باشگاه سعی کرده‌اند از طریق نفرات باتجربه‌تر تیم و دادن برخی وعده‌های مالی سعی کنند حمایت بازیکنان از مدیریت جدید را جلب کنند، اتفاقی که با انتشار مطلبی از سوی جلال حسینی در اینستاگرام که سایر نفرات تیم هم آن را به اشتراک گذاشتند تا حدی رخ داد.

البته یک منبع آگاه به «فرهیختگان» خبر داد که برخی بازیکنان از جمله یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم به خاطر مسائل مالی و برخی چالش‌ها با مسئولان فعلی و البته تلاش باشگاه برای کاهش قراردادها به بهانه تعطیلی مسابقات، علاقه‌ای به انتشار این پست نداشته‌اند و به اصرار سایر نفرات دست به این اقدام زده‌اند.

از سوی دیگر انتشار عکس بازیکنانی که با مدیران باشگاه جلسه داشتند؛ یعنی سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا و شجاع خلیل‌زاده عصبانیت برخی دیگر از بازیکنان قدیمی تیم را به دنبال داشت و به نزدیکان خود اعلام کردند که دلیلی نداشته مدیران باشگاه به صورت گزینشی با بازیکنان جلسه بگذارند و باعث ایجاد دو دستگی در تیم شوند.

این نفرات براین باورند که مدیران جدید هم مانند مدیران قبلی توان حل مشکلات مالی را ندارند و با اینگونه اقدامات حمایتی تنها قصد سوءاستفاده از بازیکنان را دارند تا مورد انتقاد هواداران قرار نگیرند و احتمالا به زودی رسول پناه هم به سبک انصاری‌فرد می‌‌گوید که فلان بدهی‌ها مربوط به مدیران قبلی است و به ما ارتباطی ندارد!

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار