• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
توسط مسئولان فرهنگی و دانشگاهی صورت گرفت؛

قدردانی از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان فریدن

مسئولان شهرستان فریدن با حضور در بیمارستان شهید رجایی‌ شهر داران از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کردند.

قدردانی از نیروهای خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان فریدن
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، به‌مناسبت اعیاد شعبانیه حجت‌الاسلام صادق بهرامی امام جمعه موقت فریدن، شهرداران و مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن به همراه چند نفر از اعضای بسیج اساتید و بسیج دانشجویی با حضور در بیمارستان شهید رجایی‌ داران این شهرستان از تلاش‌های پرستاران و پزشکان بخش کرونا این بیمارستان با اهدای چند سبد میوه و تقدیم  شاخه گل قدردانی کردند.

بر اساس این خبر ۱۵ بیمار کرونایی از شهرستان‌های فریدن، چادگان و بوئین و میاندشت در این بیمارستان بستری هستند که بنا به گفته مسئولان این بیمارستان حال آنها رو به‌بهبودی است و پس از گذراندن مراحل درمان ترخیص خواهند شد.

مسئولان این بیمارستان با قدردانی از توجه مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن به کادر درمانی، توجه به توصیه‌های بهداشتی و شستن مرتب دست‌ها و ماندن در خانه را مهم‌ترین کمک به خط مقدم مبارزه با این ویروس اعلام کردند.

به گزارش آنا، هیئت دانشجویی جوانان عاشوریی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن مبلغ ۵ میلیون تومان بسته بهداشتی تهیه و بین مردم این شهرستان توزیع کرد./ آنا

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار