• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
نکاتی درباره انتقال جنجالی گل‌محمدی به پرسپولیس

درخواست ۸ میلیاردی شهرخودرو و کمک هوادار دوبی‌نشین

پیگیری‌ها نشان می‌دهد مالک شهرخوردو ابتدا ۸ میلیارد تومان از قرمزها درخواست کرد ولی در نهایت دوطرف برسر پرداخت رقم ۶ میلیارد به توافق رسیدند.

درخواست ۸ میلیاردی شهرخودرو و کمک هوادار دوبی‌نشین
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، یکی از انتقال‌های جنجالی سال‌های اخیر فوتبال ایران مربوط به حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس و ترک شهرخودرو در نیم فصل اخیر بود. مدیران تیم مشهدی از فشارهای بیرونی برای تحقق این انتقال گفتند و معلوم شده قرمزها توافقنامه ۶ میلیاردتومانی برای دریافت رضایتنامه این مربی را امضا کرده‌اند.

 طبق ادعای مالک شهرخوردو تاکنون فقط حدود یک و نیم میلیارد تومان از این رقم پرداخت شده و چک های بعدی پاس نشده و پرسپولیس بیش از چهار و نیم میلیارد(با احتساب جریمه دیرکرد) به باشگاه مشهدی بدهکار است.

خبرنگار «فرهیختگان» در این خصوص به اخبار تازه‌ای دست یافته است؛ پیگیری‌ها نشان می‌دهد مالک شهرخوردو ابتدا ۸ میلیارد تومان از قرمزها درخواست کرد ولی در نهایت دوطرف برسر پرداخت رقم ۶ میلیارد به توافق رسیدند.

پرسپولیس که رقم سنگینی به شهرخوردو بدهکار است، برای پرداخت پیش قسط اول هم مشکل مالی داشت و ظاهرا انصاری فرد با کمک یک هوادار متمول دوبی نشین(م.ی) توانست آن را پرداخت کند، هواداری که در دوره مدیران قبلی نیز در چند مقطع به باشگاه کمک مالی کرده بود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار