• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

آخرین آمار کرونا در کشور + نمودار

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور گفت: ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند.

آخرین آمار کرونا در کشور + نمودار
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، دکتر کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۲۹۲۶ نفر بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۳۲ هزار و ۳۳۲ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۴ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به ۲۳۷۸ مورد رسید.در بیمارانی که بستری هستند ۲۸۹۳ نفر از بیماران حال نامساعدتر و ابتلای شدیدتری به بیماری دارند.

جهانپور تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند. 

وی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در طرح غربالگری کرونا از مرز ۵۵ میلیون نفر گذشت. اگر از سوی ۴۰۳۰ با مردم تماس گرفته شود پاسخ دهند تا وضعیتشان پایش شود.

نمودار زیر درصد موارد شدید بیماری در بین موارد قطعی ترخیص شده را نشان می‌دهد. در این نمودار، موارد نیازمند بستری در ICU، موارد تحت تهویه مکانیکی و موارد با دیسترس تنفسی اولیه، به‌عنوان انواع شدید بیماری در نظر گرفته شده‌اند.

ویروس کرونا ,

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار