• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

راه اندازی مرکز مشاوره تلفنی ستاد مرکزی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد استان تهران

سرپرست کمیته سلامت روان ستاد مرکزی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از افتتاح مرکز مشاوره تلفنی این ستاد خبر داد.

راه اندازی مرکز مشاوره تلفنی ستاد مرکزی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد استان تهران

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مژگان سپاه منصور در گفتگو با آنا با اشاره به شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: ستاد مرکزی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از ابتدای شیوع این بیماری تشکیل شد و در حال حاضر مرکز مشاوره تلفتی این ستاد راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در راستای کمک به عموم هموطنان عزیز و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی اعم از دانشجویان، کارکنان و استادان و خانواده‌هایشان، مرکز مشاوره تلفنی با هدف کمک به رفع بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شده است.

سرپرست کمیته سلامت روان ستاد مرکزی مقابله با کرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ضمن قدردانی از دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به‌خاطر حمایت‌هایی که در این خصوص داشته‌اند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در برابر این بحران ساکت نبود و از روزهای نخست با تمام توان علمی و امکاناتی که داشت وارد صحنه شد و در کنار مردم بود.

معاون دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی همچنین از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی واحد تهران مرکزی به دلیل همکاری بسیاری که در کمیته سلامت روان داشته‌اند، قدردانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از گذراندن دوره آموزشی کوتاه‌مدت دانشجویان تحصیلات تکمیلی، این مرکز به‌زودی پاسخگوی مردم خواهد بود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار