• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

اقدامات دانشگاه آزاد همدان در راستای مبارزه با کرونا

پس از ابلاغ بخش نامه ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی همدان این دانشگاه هم شروع به فعالیت و ضدعفونی کردن و تعطیلی و دورکاری پرسنل کرد.

اقدامات دانشگاه آزاد همدان در راستای مبارزه با کرونا
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مرتضی قائمی رئیس ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گفت‌وگو با «فرهیختگان» مطرح کرد:

پس از ابلاغ بخش نامه ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی همدان این دانشگاه هم شروع به فعالیت و ضدعفونی کردن و تعطیلی و دورکاری پرسنل کرد.پس از ابلاغ بخش نامه ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی همدان این دانشگاه هم شروع به فعالیت و ضدعفونی کردن و تعطیلی و دورکاری پرسنل کرد.

این دانشگاه ساختمان بزرگی دارد که آن را رسما در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و استانداری قرار دادیم تا در صورت افزایش آمار بیماران کرونایی این بیماران در آنجا قرنطینه شوند.

دانشجویان پزشکی و پرستاری این دانشگاه اعلام آمادگی کردند تا در زمان اعلام در بیمارستان‌ها حضور یافته و به کمک کادر درمانی بشتابند.

 دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد اسلامی همدان به کیت تشخیص کرونا دست یافته و مراحل ثبت مجوز را سپری می کند و در صورت ثبت نهایی و اثبات زمینه علمی به تولید انبوه خواهد رسید.
 

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار