• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
تهدید ۲ خارجی استقلال با ارسال نامه

میلیچ و بودوروف تا چهار‌شنبه پول نگیرند، فسخ می‌کنند!

طبق خبری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرده، میلیچ و بودوروف با ارسال نامه به باشگاه درخصوص آخرین فرصت پرداختی، استقلال را تهدید به فسخ قرارداد کرده‌اند.

میلیچ و بودوروف تا چهار‌شنبه پول نگیرند، فسخ می‌کنند!

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، تمرینات تیم فوتبال استقلال بعد از شیوع ویروس کرونا مانند سایر تیمها تعطیل شده و ۲ بازیکن خارجی این تیم یعنی هروویه میلیچ و نیکلای بورودوف راهی کشورهای خود شده‌اند.

قرار بود این ۲ بازیکن قبل از سفر بخشی از مطالبات خود را دریافت کنند که این اتفاق نیفتاد و طبق خبری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرده، این دو بازیکن با ارسال نامه به باشگاه درخصوص آخرین فرصت پرداختی، استقلال را تهدید به فسخ قرارداد کرده‌اند.

 خلیل زاده، رییس هیات مدیره استقلال در مصاحبه ای تلویحا این موضوع را تایید کرده و گفته بود وکلای میلیچ و بودوروف به باشگاه استقلال اخطار و ۱۵ روز مهلت داده‌اند تا طلبشان پرداخت شود و این در حالی است که این تاریخ ۶ فروردین به پایان می‌رسد و اگر تا چهارشنبه پولی برای دو بازیکن خارجی استقلال واریز نشود، می‌توانند قرارداد خود را یکطرفه فسخ کنند.

 ظاهرا خلیل زاده اعلام کرده به محض پایان تعطیلات نوروز و باز شدن بانکها در تاریخ ۵ فروردین واریزی میلیچ و بودوروف انجام خواهد شد.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار