• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

انبارهای مواد غذایی تهران کاملا پر است

معاون اقتصادی استانداری تهران از صدور دستور تعطیلی اماکن و صنوف غیرضرور در استان تهران تا پایان تعطیلات خبر داد و افزود خوشبختانه هیچ کمبود مواد غذایی در تهران نداریم.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، محمد امین امامی معاون اقتصادی استانداری تهران در خصوص تعطیلی صنوف در استان تهران اظهار داشت: تعطیلی صنوف را تا پیان تعطیلات یعنی ۱۵ فروردین در تهران خواهیم داشت اما در این مدت نانوایی، میادین میوه و تره بار، سوپرمارکت‌ها، پمپ بنزین‌ها که وظیه برطرف کردن نیازهای ضروری مردم را برعهده دارند به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

 وی در مورد کمک به کسبه مستاجر نیز که از این تعطیلی ها متضرر می‌شوند نیز گفت: امکان تأمین هزینه اجاره بها آن‌ها در مدت تعطیلی از سوی دولت وجود ندارد، بلکه از آنجایی که این بحران جهان شمول است می‌توانیم از مالکان کمک بخواهیم تا در این شرایط سخت اقتصادی هوای مستاجرین خود را داشته باشند.

معاون اقتصادی استانداری تهران  با اشاره به عدم هجوم مردم ایران به سمت فروشگاه‌ها در مقایسه با مردم کشورهای غربی ادامه داد: خوشبختاته کوچکترین کمبودی به لحاظ مواد غذایی در سطح انبارهایمان نداریم و به مردم این اطمینان را  می‌دهیم که انبارهایمان کاملا پر است و از آن‌ها بابت این همکاری تشکر لازم را نیز می‌کنیم.

امامی امین در خصوص وضعیت مواد بهداشتی در سطح استان نیز گفت: با تلاش‌های مردم و مسوولین توانستیم کمبود مواد ضدعفونی کننده و دستکش را در سطح استان برطرف کنیم به طوری که الان سوپرمارکت‌ها نیز اقدام به توزیع مواد ضدعفونی کننده می‌کنند.

وی درپایان در مورد تامین ماسک نیز خاطرنشان کرد: با فعالیت سه شیفت کارخانه‌ها، وضعیت تولید و تامین ماسک برای مردم نسبت به روزهای ابتدایی بهتر شده است و حتی چند روز اخیر تعدادی از واحدها اقدام به واردات دستگاه ساخت ماسک کرده‌اند که ان‌شاءلله به زودی وارد مدار خواهند شد و کمبود ماسک نیز کاملا برطرف می‌شود.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار