• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
موضع باشگاه استقلال درخصوص ادامه لیگ در گفت‌وگوی «فرهیختگان» با معاون باشگاه:

اگر لیگ نیمه تمام ماند فصل نوزدهم را از ابتدا آغاز کنید/ این یک راه بین‌المللی و منصفانه است / ما هم امیدواریم لیگ از سر گرفته شود

معاون باشگاه استقلال تاکید کرد: راه منصفانه، منطقی و بهترین راه حل این است که اگر قرار باشد لیگ نیمه کاره بماند، رقابت‌های این فصل را نادیده گرفته و لیگ نوزدهم را از سال آینده دوباره از ابتدا آغاز کنیم.

اگر لیگ نیمه تمام ماند فصل نوزدهم را از ابتدا آغاز کنید/ این یک راه بین‌المللی و منصفانه است / ما هم امیدواریم لیگ از سر گرفته شود

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، امیر سلطانی، معاون باشگاه استقلال در گفت‌وگو با «فرهیختگان» درخصوص ادامه رقابت‌های لیگ برتر در شرایط فعلی گفت: امیدواریم این ویروس هرچه سریعتر در ایران و کل دنیا ریشه کن شده و شرایط مانند گذشته شود که در این صورت مطمئنا باید رقابت‌های لیگ ادامه پیدا کند؛ چرا که هنوز بسیاری از تیم‌ها برای قهرمانی و در پایین جدول برای بقا شانس دارند و چه بهتر که این اتفاق در شرایط عادی و در زمین مسابقه رقم بخورد.

وی در پاسخ به این سوال که اگر شرایط بحرانی باعث شود لیگ نوزدهم نیمه کاره بماند، موضع رسمی باشگاه استقلال چه خواهد بود، گفت: از دید ما ۳ اتفاق می‌تواند بیفتد؛ اول اینکه جدول به همین شکل فعلی مانده و طبق آن جایگاه تیم‌ها مشخص ‌شود و ۲ تیم انتهایی جدول نیز سقوط کنند. راه دوم اینکه مانند روش اول عمل شود با این تفاوت که هیچ تیمی سقوط نکرده و سال آینده لیگ با ۱۸ تیم برگزار شود. البته با توجه به اینکه فصل به صورت کامل برگزار نشده، در صورت تحقق یکی از ۲ راه فوق برای لیگ امسال مطمئنا هیچ جامی نیز به تیم صدرنشین اهدا نشده و لیگ نیمه تمام بماند.

معاون باشگاه استقلال تاکید کرد: سومین راه که منصفانه، منطقی و بهترین راه حل به شمار می‌رود این است که اگر قرار باشد لیگ نیمه کاره بماند، رقابت‌های این فصل را نادیده گرفته و لیگ نوزدهم را از سال آینده دوباره از ابتدا آغاز کنیم. به نظر می‌رسد در سایر لیگ‌های دنیا نیز  چنین اتفاقی بیفتد و این یک راه‌حل بین المللی است. هرچند تاکید می‌کنم که ما دوست داریم شرایط عادی شده و لیگ امسال ادامه پیدا کند تا دوباره شور و هیجان به فوتبال کشور بازگردد، اما اگر این امر میسر نشد ترجیح باشگاه استقلال این است که نتایج فصل جاری نادیده گرفته شده و فصل را از سال آینده و با بهبود شرایط آغاز کنیم.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار