• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
توپ سرخابی‌های بدهکار در زمین مدیران قبلی‌

چرا آمدید؟

واکنش مدیران سرخابی همانی است که در تمام سال‌های اخیر از مدیران وقت باشگاه‌ها شاهدش بوده‌ایم؛ «تقصیر ما نیست، مدیران قبلی بدهی بالا آورده‌اند.»

چرا آمدید؟
0.00

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مهدی محمدی، دبیرگروه  ورزش روزنامه «فرهیختگان» طی یادداشتی نوشت: پرسپولیس و استقلال همانند همیشه با معضل شکایت بازیکنان و مربیان سابق مواجه هستند و به‌طور مداوم اخباری درباره احتمال بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات یا کسر امتیاز منتشر می‌شود. تازه‌ترین حکم‌ها درخصوص دو تیم به محکومیت قرمزها در پرونده برانکو و دستیارانش، کالدرون، بودیمیر و گابریل و آبی‌ها در پرونده منشا، جباروف و پاختاکور (بابت انتقال ایسما) مربوط است ضمن اینکه به‌زودی نوبت به استراماچونی، بویان و شفر نیز خواهد رسید و پرسپولیس هم به نفراتی مثل نیلسون و سرتون چوک بدهکار است.

واکنش مدیران سرخابی اما همانی است که در تمام سال‌های اخیر از مدیران وقت باشگاه‌ها شاهدش بوده‌ایم؛ «تقصیر ما نیست، مدیران قبلی بدهی بالا آورده‌اند» البته که پربیراه هم نمی‌گویند و سابقه نداشته مدیری در این دو تیم فعالیت کند و بدهی به جا نگذارد، اما سوال این است که چرا مدیران بعدی با علم به بدهکاری سرخابی‌ها برای رسیدن به صندلی مدیریت سر و دست می‌شکنند؟

پاسخ خیلی‌هایشان این است که «ما به قصد کمک آمده‌ایم» اما معمولا خبری از مدیریت، درآمدزایی و حل مشکلات نیست و دوباره هواداران پرسپولیس شاهد همان قصه‌های قدیمی، بدهکاری و توجیهات همیشگی هستند. مدیران فعلی البته تاکید کرده‌اند که هیچ خطری دو تیم را تهدید نمی‌کند، اما سوابق نشان می‌دهد که چندان نمی‌توان به این وعده‌ها امیدوار بود. کافی است نگاهی به مصاحبه‌های قبل و اخیر محمدحسن انصاری‌فرد و علی فتح‌الله‌زاده بیندازید و البته مدیران قبل از آنها.

 

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار