• تقویم روزنامه فرهیختگان ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

چرا تنها یک سوم نمایندگان مجلس تست کرونا دادند؟

بر اساس اخباری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرده در موعد انجام تست، تیم پزشکی با یک و نیم ساعت تاخیر کار خود را آغاز می‌کند و از اینرو نمایندگانی که ضرورتی در ماندن و انجام آزمایش کرونا نمی‌دیدند! صبر نکردند و ترجیح دادند بدون انجام تست مجلس را ترک کنند.

چرا تنها یک سوم نمایندگان مجلس تست کرونا دادند؟

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، در جریان انجام تست کرونا در مجلس تنها صد نفر از نمایندگان مجلس حاضر به انجام آزمایش شدند و مابقی در این فرایند شرکت نکردند. حال سوال اینجاست که چرا باقی نمایندگان  تست نداده اند؟

بر اساس اخباری که خبرنگار «فرهیختگان» کسب کرده بعد از آنکه ماجرای کرونا جدی شد، با توجه به اینکه نمایندگان از نقاط مختلف کشور در پارلمان جمع شده و در فضایی محدود کنار یکدیگر بودند، تصمیم گرفته شد که از تمامی نمایندگان تست کرونا گرفته شود. در موعد انجام تست، تیم پزشکی با یک و نیم ساعت تاخیر کار خود را آغاز می‌کند و از اینرو نمایندگانی که ضرورتی در  ماندن و انجام  آزمایش کرونا نمی‌دیدند! صبر نکردند و ترجیح دادند بدون انجام تست مجلس را ترک کنند.

در این آزمایش نتیجه تست مجتبی ذوالنور نماینده قم، محمود صادقی و فاطمه سلحشوری از نمایندگان تهران، محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه و معصومه آقاپور علیشاهی‌ نماینده شبستر مثبت اعلام شد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار