• تقویم روزنامه فرهیختگان ۰۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
آخرین اخبار مدیریتی استقلال؛ صورت‌های مالی 97 تایید شد

تهدید هیات‌مدیره به استعفای دسته‌جمعی

طبق شنیده‌های «فرهیختگان»، اعضای فعلی هیات‌مدیره استقلال که فعلا همه کارها روی دوش آنهاست به‌صورت ضمنی این‌طور مطرح کرده‌اند که اگر تصمیم عاجلی درخصوص تعیین‌تکلیف برای مدیریت و هیات‌مدیره باشگاه صورت نگیرد، آنها نیز با فتح‌الله‌زاده و منزوی همراه شده و از سمت خود کناره‌گیری خواهند کرد.

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مجمع عمومی عادی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال با دستور اتخاذ تصمیم نسبت به‌صورت‌های مالی سال‌های منتهی به سی‌و‌یکم خرداد ۱۳۹۸ و استماع گزارش هیات‌مدیره در سال‌جاری، عصر روز گذشته با حضور وزیر ورزش و اعضای هیات‌مدیره و مجمع باشگاه استقلال برگزار شد. نکته قابل توجه اینکه در جلسه عصر روز گذشته ارائه صورت‌های مالی سال 97 بود که مورد تایید اعضا قرار گرفت. در همین خصوص امیرحسین فتحی، مدیرعامل قبلی استقلال نیز در مجمع حاضر شده و توضیحاتی را ارائه کرد.نکته قابل توجه اینکه در‌حالی این مجمع برگزار شد که ترکیب هیات‌مدیره استقلال همچنان ناقص بوده و بعد از متواری‌شدن یکی از اعضای جدید هیات‌مدیره این باشگاه یعنی مهدی شریفی که نام وی به‌صورت رسمی از سوی وزارت و باشگاه استقلال نیز اعلام شد؛ هنوز فرد جدیدی به‌عنوان جایگزین این فرد معرفی نشده و از سوی دیگر نیز با استعفای شفاهی فتح‌الله‌زاده و منزوی که چندی پیش صورت گرفته و البته با آن مخالفت شد، عملا کارهای باشگاه توسط دو عضو باقی‌مانده یعنی خلیل‌زاده و موسوی انجام شده و همین موضوع نیز عواقبی را به‌همراه داشته است. هرچند باید به این موضوع نیز مشخص نبودن مدیرعامل بعد از استعفای فتحی را هم اضافه کرد که باعث چند صدایی و بعضا برخی اختلافات در بدنه مدیران باشگاه شده است.

 تعیین‌تکلیف نشود؛ خدانگهدار

ظاهرا زمان قابل توجهی از جلسه مجمع به همین موضوع یعنی عدم تعیین‌تکلیف درخصوص مشخص نبودن مدیرعامل و ترکیب هیات‌مدیره باشگاه استقلال اختصاص پیدا کرده و برخی از اعضای هیات‌مدیره نسبت به این قضیه با ابراز گلایه، از وزیر ورزش درخواست کرده‌اند تا هرچه سریع‌تر مدیرعامل استقلال را مشخص و نواقص هیات‌مدیره را نیز با انتخاب نفرات جدیدتر برطرف کند و همه امید آنها به این است که طی امروز و فردا تصمیمات جدید اتخاذ شود. طبق شنیده‌های «فرهیختگان»، اعضای فعلی هیات‌مدیره استقلال که فعلا همه کارها روی دوش آنهاست به‌صورت ضمنی این‌طور مطرح کرده‌اند که اگر تصمیم عاجلی درخصوص تعیین‌تکلیف برای مدیریت و هیات‌مدیره باشگاه صورت نگیرد، آنها نیز با فتح‌الله‌زاده و منزوی همراه شده و از سمت خود کناره‌گیری خواهند کرد و با استعفا از هیات‌مدیره استقلال پی زندگی‌شان خواهند رفت! باید دید درنهایت وزارت ورزش تا پایان هفته تکلیف باشگاه را مشخص می‌کند یا خیر.

* نویسنده: محمدرضا حاجی‌عبدالرزاق، روزنامه‌نگار

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار