• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور گسترده در انتخابات

بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای از مردم برای حضور گسترده و مسوولانه در انتخابات دعوت کرد.

دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد برای حضور گسترده در انتخابات

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون های دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای از مردم برای حضور گسترده و مسوولانه در انتخابات دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است: انتخابات این دوره مجلس در حالی برگزار میشود که در استانه یکسالگی بیانیه گام دوم انقلاب و آغاز عصر جدیدی از پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی  قرار داریم. استکبارجهانی از سر ترس و حقارت، سردار جبهه مقاومت و عزت مسلمین راباوقاحت تمام ترور کرده و رسمااعلام کرده است که کمر به تحریم و تهدید و تحقیر ایران عزیز بسته است.

از سوی دیگر حجم عظیمی از درخواست‌ها و مطالبات ملت بر زمین مانده است و نیازمند عزم ملی، همت بلند و رویکرد جهادی جوانان و متخصصان است. از اینرو اولا و بالذات اصل حضور در انتخابات اهمیت ملی و بین لمللی دارد و بر استمرار امنیت ملی و منطقه ای ما تاثیر می‌گذارد.

ثانیا حضور شورآفرین و امیدوارکننده در انتخابات این جشن ملی مردمسالاری دینی  باید هدفمند و موثر باشد. هدف اصلی انتخابات، دمیدن روح تازه‌ای در مجلس برای حل معضلات واقعی کشور و مبارزه با فقر و فساد و تبعیض است. از این رو انتخاب افراد اصلح از میان کاندیداهای موجود یک اصل عقلی و شرعی است. ما دانشگاهیان جمعه دوم اسفند ماه ضمن دعوت ملت شریف و قهرمان ایران به شرکت گسترده و مسوولانه در پای صندوقهای رای، خود نیز دوشادوش مردم رای می‌دهیم و با انگشت خویش همه خواب‌های دشمنان را آشفته و فتنه های استکبار را له می‌کنیم.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار