• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0
بسته خبری انتخابات مجلس

واکنش‌ها به ارائه لیست واحد توسط اصولگرایان

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، جمعه ٢ اسفند ماه سال ٩٨ برگزار می‌شود.

واکنش‌ها به ارائه لیست واحد توسط اصولگرایان

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، مهمترین خبرهای انتخاباتی از گروه‌ها و جناح‌های سیاسی را در این بسته خبری بخوانید:

* مهرداد بذرپاش درباره جلسه حدادعادل و آقاتهرانی در توییتی نوشت: مذاکرات خوبی با هم داشتند که برای جبهه انقلاب چشم انداز روشنی ایجاد کرده است. امیدوارم پایان مذاکرات تا ظهر امروز اخبار بسیار خوشی برای همه دوستداران داشته باشد. جوانان می‌توانند در فهرست نهایی هم محور وحدت باشند.

* حمید رسایی در واکنش به خبر ارائه لیست واحد توسط اصولگرایان گفت: چه صلح کنند چه جنگ، بنده در انتخابات باقی خواهم ماند.

* یامین‌پور در واکنش به خبر ارائه لیست واحد توسط اصولگرایان در توییتی نوشت: اگر نام من در لیست واحد اصولگرایان نباشد به احترام همدلی و همگرایی انصراف می‌دهم.

* واکنش میرسلیم به جلسه حدادعادل و آقاتهرانی: بعید است تغییری در لیست شورای ائتلاف رخ دهد. قالیباف سرلیست شورای ائتلاف نیست، پوسترها را طرفدارانش می‌زنند.

* رئیس ستاد انتخابات استان تهران: ۲۳۸ نامزد در سطح استان تهران تا شب گذشته از ادامه رقابت انتخاباتی برای مجلس یازدهم انصراف داده‌اند.

*  مجید انصاری: اصلاح‌طلبان مطمئناً در مجلس آینده دارای اقلیت خواهند بود و در خوشبینانه‌ترین حالت، ممکن است به لحاظ تعداد، یک فراکسیون قوی تشکیل دهند. فراکسیون امید علیرغم زحمت‌هایی که کشیده است می‌توانست هماهنگ‌تر و قوی‌تر عمل کند. عملکرد مجلس دهم از حیث اکثریت باید به پای اصولگرایان نوشته شود.

* سخنگوی سازمان ثبت احوال: افرادی که به هر دلیل فاقد شناسنامه هستند می‌توانند تا فردا برای ثبت‌نام شناسنامه جدید و شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس اقدام کنند.

* سخنگوی شورای نگهبان: در سامانه ⁧«مردم ناظر» گزارش‌های مردمی از تخلفات در امر انتخابات دریافت کرده‌ایم. مواردی که قابلیت پیگیری داشته و همراه با مستندات متقنی توسط گزارشگران ارائه شده، جهت بررسی و اقدامات قانونی لازم ارجاع شده است. نتایج به اطلاع مردم می‌رسد.

* آیت‌الله جنتی منشور نظارت بر انتخابات را به ناظران شورای نگهبان ابلاغ کرد.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار