• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۹
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

عمار حکیم: ترامپ بداند قدس هویت ماست و از هویت خود کوتاه نمی‌آییم

رهبر جریان حکمت ملی عراق با محکوم کردن طرح «معامله قرن» گفت: ترامپ باید بداند قدس هویت ماست و از هویت خود کوتاه نمی‌آییم.

عمار حکیم: ترامپ بداند قدس هویت ماست و از هویت خود کوتاه نمی‌آییم

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق با محکوم کردن طرح «معامله قرن» تاکید کرد: قدس مسئله انسانی، اسلامی و عربی ما بوده، هست و خواهد ماند و مصادره یا احتکار یا فروش آن در چانه‌زنی‌ها یا زدوبندها یا مزایده‌های انتخاباتی با هر دستاویزی ممکن نیست.

وی ادامه داد: آن که برای حل مسئله فلسطین به توهم افتاده یا راه توطئه پیش گرفته بداند که انسان همانطور که از کرامت خویش کوتاه نمی‌آید از هویت خود نیز کوتاه نخواهد آمد، قدس برای ما هویت و ذات وجود ماست. این «معامله شوم» کالایی بی‌ارزش است که امکان ندارد ملت فلسطین و آزادگان جهان تحت هر شرایطی بدان رضایت دهند.

رهبر جریان حکمت ملی عراق گفت: از شورای امنیت و نهادهای سازمان ملل و سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب می‌خواهیم که در برابر این نقض آشکار حقوق ملت فلسطین موضعی تاریخی بگیرند. همچنین از مبلغان دینی احزاب سیاسی و محافل آکادمیک و فعالان رسانه‌ای در سرتاسر جهان می‌خواهیم که این توطئه خطرناک برای امنیت و ثبات جهان را محکوم کنند.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار