• تقویم روزنامه فرهیختگان ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
  • نظرات روزنامه فرهیختگان۰
  • 0
  • 0

توزیع کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد در میان سیل‌زدگان

جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در پی جاری‌شدن سیل در این استان تشکیل و تصمیماتی اتخاذ شد.

توزیع کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد در میان سیل‌زدگان
0.00

  به گزارش «فرهیختگان آنلاین»،  به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد زاهدان، در پی جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان و به زیرآب رفتن برخی از مناطق جنوبی این استان، مقرر شد کمک‌های کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی به سیل‌زدگان جمع‌آوری، بسته‌بندی و برای ارسال به مناطق سیل زده در اختیار نیروهای افتخاری قرارگاه جهادی قرار گیرد.

قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این روزهای سخت و دشوار که هم‌میهنان و به‌ویژه هم‌استانی‌های عزیز دچار سیل و خسارت‌های مالی و جانی بسیاری شده‌اند و از کاشانه و مسکن خود به‌دور هستند و نیاز مبرم به کمک‌های مردمی دارند، تلاش دارد یاری رسان سیل زدگان باشد.

در همین راستا جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سلطانعلی میر دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در واحد زاهدان برگزار و مقرر شد کمک‌های نقدی و غیرنقدی کارکنان و استادان واحدهای دانشگاهی استان جمع‌آوری و با هماهنگی ستاد بحران و هلال احمر به سیل زدگان تحویل شود.

در این جلسه تأکید شد که با توجه به شرایط جوی و احتمال جاری شدن و آب‌گرفتگی، دیگر مکان‌های قرارگاه جهادی واحدها و مراکز دانشگاهی آماده‌ بوده و هماهنگی لازم با ستاد بحران شهرستان‌ها را داشته باشند و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ورود خسارت احتمالی به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان را اتخاذ کنند و به‌منظور اسکان سیل‌زدگان، سوله‌های ورزشی و مکان‌های اقامتی را در اختیار ستاد بحران و هلال احمر قرار دهند.

یکی از موارد دیگر که در جلسه این ستاد مصوب شد، پخت غذای گرم توسط واحد چابهار و توزیع بین سیل‌زدگان است.

نظرات کاربران
تعداد نظرات کاربران : ۰
capcha

خبرهای روزنامه فرهیختگانآخرین اخبار